VIDEO: Evakuē tirdzniecības centru "Akropole"

Viktorija Gabrjuna 29.jūlijs 2020, 11:09
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Pirmdienas vakarā – ap plkst. 21.15 – glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz iepirkšanās centru “Akropole”, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Liesmoja labierīcības, un telpas strauji piepildīja dūmi. Gan apmeklētājiem, gan veikala darbiniekiem steigšus nācās meklēt tuvāko izeju uz stāvlaukumu.

"Vīriešu labierīcībās izcēlās ugunsgrēks aptuveni četru kvadrātmetru platībā.

Protams, ka, rūpējoties par darbinieku un apmeklētāju drošību, tika veikta pilna centra evakuācija. Evakuēti apmēram 600 cilvēki, neviens negadījumā nav cietis. Pašreiz notikušā apstākļi un iemesli vēl tiek skaidroti. Pašreiz iepirkšanās un izklaides centrs ”Akropole” darbojas pilnā un ierastā režīmā, savukārt tā teritorija, kur bija izcēlies negadījums, ir norobežota, lai visiem pircējiem būtu drošs tirdzniecības centra apmeklējums," klāstīja Zane Kaktiņa, T/C “Akropole” pārstāve.

Pēc “Degpunktā” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, “Akropoles” labierīcībās aizdedzies roku žāvētājs. Iespējams, noticis elektrības īssavienojums, taču jāpārbauda arī versija par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

....Iespējams, noticis elektrības īssavienojums, !!?? Tādā reizē ir jānostrādā aizsardzībai ! Ja vien aizsargājamais nav nodrošināts ar 5 x lielāku aizsardzību !

29.jūlijs 2020, 12:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:11

Jaunākās diskusijas