Atklājas šokējošs fakts par prinča Harija saderināšanos

Baiba Puriņa 29.jūl
 
PA/Scanpix/Leta
Atklātībā nācis fakts, ka patiesībā pāris jau mēnešiem bijis saderinājies pirms savus nodomus oficiāli paziņoja pasaulei, vēsta "The Sun".

Jaunā grāmatā par karalisko ģimeni atklāts, ka Harijs patiesībā Meganu esot bildinājis jau 2017. gada augustā, kad pāris devās kopīgā ceļojumā uz Bostvānu.

Tas noticis divus mēnešus pirms oficiālā paziņojuma par saderināšanos.

Iepriekš pāris publiski apgalvoja, ka bildinājums izteikts dažas dienas pirms oficiālā paziņojuma un tas noticis mājas apstākļos, kamēr abi gatavojuši vakariņas.

Jau vēstīts, ka princis Harijs ar sievu Meganu atkāpās no karaliskajiem pienākumiem un pārcēlās uz dzīvi Ziemeļamerikā, mēģinot dibināt jaunu dzīvi kopā ar dēlēnu Ārčiju.

Kā zināms, britu tabloīds "Mirror" atklājis, ka laikā, kad britu princis Harijs ar sievu Meganu janvārī paziņoja par atkāpšanos no saviem karaliskajiem pienākumiem, prinča tēvs princis Čārlzs dēlu brīdinājis par grūtībām, ar kādām saskarsies, sākot jaunu dzīvi Amerikā.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Tiešām tas ir tik ļoti ŠOKĒJOŠS fakts? Žurnālistiem būtu ieteicams nepārspīlēt ar virsrakstiem!

29.jūlijs Atbildēt

Tiešām šokējošs fakts... Jau divas minūtes sēžu, benžu ekrānā un nekādi nespēju attapties no tāda šoka... Labi, vēl minūti pašokēšos, tad gan aiziešu uztaisīt tēju un kādu maizīti - būs vien to šoku jānoēd, citādi bezmiega nakts garantēta...Ha ha haa...

29.jūlijs Atbildēt

Tas ir galīgs 3,14zģec!!! Tici nu vēl tādiem..!

29.jūlijs Atbildēt

Es arī tā domāju... Šoks vēl īsti nav pārgājis... Nu kā Harijs tā varēja??? Šitā mūs visus piečakarēt... Labi, vismaz ar novēlošanos šo šokējošo ziņu tomēr uzzinājām, citādi kā mēs būtu dzīvojuši...

29.jūlijs Atbildēt
īpaši stulbs > 158528408887613

:DDD

30.jūlijs Atbildēt

Sanāk, ka viņi dirš tāpat kā Kivičs

30.jūlijs Atbildēt

Tu Juri,nedirs,Harijs un Andris ir normali cilveki,un Karalnamam Megana ir ka nagla pakala,un parvakties un ASV bija Harija izvele nevis Meganas.

30.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Mārcīti, Megana kā nagla pakaļā ir ne tikai karaļnamam, bet vēl ļoooti daudziem citiem - gan bijušajiem kolēģiem, gan tiem, kam bija nepaveicies to pāiedomīgo mamzeli apkalpot. Ar viņas reti riebīgo un iedomīgo raksturu viņa sev ir sagādājusi ne mazumu nelabvēļu. Kad izlasīju kā viņa ir izturējusies pret karaļnama darbiniekiem, pieļauju, ka tur visi atviegloti nopūtās, kad tā pasaules naba aizvācās atpakaļ uz savu Ameriku.

30.jūlijs Atbildēt

Priecājos, ka Harijs ir atradis savu īsto pusīti! Kaut nu beidzot visi liktu viņiem mieru un ļautu dzīvot pašiem savu dzīvi.

30.jūlijs Atbildēt

Daudziem jo daudziem rakstiem šokējošos virsrakstus dod tāpēc, lai cilvēki nepaliktu vienaldzīgi, bet obligāti izlasītu, kas nu tur par šokiem. Daudzreiz izrādās, ka šoka vispār nekāda, drīzāk otrādi- viens vienīgs murgs.

30.jūlijs Atbildēt

MARIA, žēl, ka mēs nevaram saderēt ar jums, bet tas būs noteikti un noteikti, ka vienā brīdī Harijam atvērsies acis un nekādu pusīšu vairs nebūs.

30.jūlijs Atbildēt

Alida slima kuce,liec miera Andri un Lieni,Hariju un Meganu un Rebeku Kohu.

30.jūlijs Atbildēt
Tedis > marcis

Būdā,kroplīt!

30.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > tedis

To aptaurēto idiotu marckiviču nevarētu kāds tā kārtīgi "paglaudīt" kā viņš ir apnicis ar savām jēlībām no 5 vārdiem.

30.jūlijs Atbildēt
Marcis > tedis

Tu Tedi moralais un garigas kropli labak kartigi nosuka savu smirdigo pim..

30.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Mārcīti, ko tikai Tu neesi paspējis apošņāt...Izrādās pat Teda pim...Mēģinu iedomāties to skatu... Laikam jau jābūt ārkārtīgi akrobātiski lokanam, lai pats sev to izdarītu, tā ka ,Mārcīti, nāksies vien Tev vēlreiz ne tikai apošņāt, bet arī nosūkāt Tedim to pim...

30.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Tu debila kuce ar savu drauzeni Anitu Kalnieti ex Kalninu,abas varat savam draugam Tedim karigi nosukat pimp...Pujene,un tavas un parejo neta trollu komenti un slimie murgi man ir pie vienas vietas.

30.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Mārcīti, vari neatgādināt, mēs jau sen te visi zinām, no kādas vienas vietas Tu sastāvi, tā ka neko jaunu nepateici. Paldies par piedāvājumu, bet es atturēšos, Tev ar tavu pieredzi noteikti tā sūkāšana padosies daudz labāk... Mārcis - sūkājošā viena vieta - kas var būt labāks par šo!

30.jūlijs Atbildēt
Tedis > 158528408887613

Zilais dzelmēns trako,neviens to lopiņu nemīļ,švaki ko ne?

30.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > tedis

Protams ka nemīl. Viņš jau pat no savas Tvaika ielas palātas nevar iziet. Vakar kā reiz Napeleons bietē ielika. Nu tad lūk te ārdas, visiem ostīt grib, visiem sūkāt. Un ko tik vēl ne.

30.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:57

Jaunākās diskusijas