Vidzemnieks kļūst stāvus bagāts; aiz laimes trīcējušas rokas

tautaruna.lv 10.aug
 
Vladislavs Proškins/F64
21. jūlijā, spēlējot Simtgades loteriju internetā, kāds 58 gadus vecs pašvaldības iestādes darbinieks no Vidzemes laimējis 100 000 eiro, vēsta "latloto.lv".

Viņš stāsta, ka parasti mēnesī pērkot vismaz 4 loterijas biļetes, bet kopš pavasara - koronavīrusa izplatības laikā - naudu vajadzējis izmantot citiem mērķiem, tāpēc taupījis un loterijas nav spēlējis.

Bet, kad saņēmis atvaļinājuma naudu, tad gan nolēmis atvērt naudas maku un internetā nopircis vairākas biļetes - gan Bagāts, gan Simtgadi, arī SuperBingo, Eurojackpot un Vikinglotto.

“Veru vaļā momentloterijas, tur bija gadījušies arī mazāki laimesti, un te pēkšņi Simtgadē izlec vieninieks ar piecām nullēm!” stāsta laimētājs.

“Rokas sāka trīcēt, zvanu sievai, kura aizbraukusi mellenēs, bet viņa saka - kamēr nebūs ieskaitīts arī manā kontā, tikmēr neticēšu,” viņš smejas un piebilst, ka droši vien tā arī darīs - pusi laimesta ieskaitīs sievas kontā.

“Mēs ilgu mūžu esam nodzīvojuši kopā un redzējuši tikai vienus vienīgus laukus un Angliju. Tagad gribētos kaut kur aizbraukt - tas būtu svarīgākais, kam tērēt naudu,” viņš skaļi domā, “bet arī tas pandēmijas dēļ jāatliek. Ko vēl? Droši vien taisīsim remontu un labiekārtosim mājas.”

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 8

 
Anonīms
 
ivo

Kārtējie meli..nav nekāda laimesta..reklāmas triks..mēsls ir tas kas tos rakstus publicē

10.augusts Atbildēt

Protams ,Ivo...100 punktu feiks...ja nu vienīgi kāds domes šefs otkatu dabūjis .Lai nu kā ,bet palielīties pirms lielā pisec ta gribas...bet priekš Vidzemes...nu diez vai ir tāda pašvaldība kur tādu atkatu dod,būs parasts ''narciss'',kas kādas ''nullītes''pierakstījis uzrādot vēlamo par esošo:)))

10.augusts Atbildēt

Interesanti cik tad lielo laimestu kopā sanāk, kādi 20

10.augusts Atbildēt

Nu, pasakiet man, kā tas Tauta Runā izdodas šos būtībā slepenos faktus uzzināt? Pārskatīju Vidzemes masu mediju elektroniskos formātus, bet nevienā no tiem neatradu šai ziņai analogu informāciju.

10.augusts Atbildēt

Noteikti atsūtījis privātu vēstulīti tikai šitiem raksteļu publicētājiem, citādi viņiem nebūtu galīgi nekā par ko rakstīt.

10.augusts Atbildēt

latloto.lv sadaļā jaunumi

10.augusts Atbildēt

Vai bikses nepiedirsa aiz laimes?

10.augusts Atbildēt

Puse laimesta, pēc nodokļu nomaksas, sievas kontā, cik tad šamai sanāks?

10.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas