VIDEO: BMW īpašniekus Latvijā sadusmo policijas rīcība

tautaruna.lv 4.jūn
 
imago images / photothek/Scanpix/LETA
Valsts policija un CSDD uzsākusi kampaņu ”Agresīva braukšana atstāj rētas”, kā mērķauditorija ir autovadītāji līdz 34 gadu vecumam. Kampaņas videoklipā agresīvs autovadītājs pārvietojas ar BMW markas automašīnu. Šis fakts saniknojis BMW īpašnieku, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Latvijas BMW kluba prezidente ir divu BMW automašīnu īpašniece. Viņa norāda, ka ir pārsteigta par šādu Valsts policijas attieksmi pret vienu konkrētu automašīnas marku. Objektīvāk būtu, ja klipā būtu redzamas dažādas automarkas, kuru vadītāji satiksmē uzvestos agresīvi.


"Īstenībā man ļoti nepatīk, ka sabiedrībā tiek kultivēts uzskats, ka BMW un tikai BMW braucēji ir agresīvi. Īstenībā tā nav. Agresīvi ir daudzu dažādu marku šoferi. Ne jau mašīnā ir vaina. Klipā varēja izmantot dažādu marku automašīnas, uztaisīt kadrējumu, lai viens viens fragments būtu ar vienu mašīnu, otrs ar otru. Tas būtu korektākts risinājums. Šo varētu nosaukt arī par valstisku propagandu pret BMW. Tā nav pieļaujama," saka Kristīne Djuba.

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atklāj, ka arī pats ikdienā pārvietojas ar BMW markas automašīnu.

Varu mierināt BMW vadītājus. Ja viņi kaut kādā veidā ir aizskarti, tad atvainoties viņiem. Es arī ikdienā izmantoju BMW un neuzskatu sevi par agresīvu braucēju. Pēc definīcijas es tāds arī nevaru būt. Es domāju, ka tas ir vecs stereotips. Šeit nav pamata uztraukumam vai aizvainojumam," saka Krapsis.

Avots

Komentē 9

 
Anonīms
 

Vai, cik mums daudz jūtīgu cilvēku.DDD Bet apvainoties ir iespējams uz jebko, pat uz cauru spaini.

4.jūnijs Atbildēt

Ko var njemties...Nu ieliekat tai klipaa vienu agresiivu zaparozhecu un miers maajaa...

4.jūnijs Atbildēt

Taisnība vien ir! 95% bembistu ir agresīvi, nekaunīgi, egoistiski un dumji. Turklāt tā tas ir visā pasaulē.

4.jūnijs Atbildēt

pilnīgi piekrītu

6.jūnijs Atbildēt

Man arī ir BMW, bet opelistiem, volksvāgenistiem, volvistiem un audistiem kremt, ka es viņus varu, bet viņi mani nevar apdzīt. Daži menti arī močī ar BMW. Pat Jēkabpilī.

4.jūnijs Atbildēt

Nu re! Nebija ilgi jāgaida. Perfekts bembista intelekta trūkuma piemērs uzradās pats, pat palama atbilstoša bembistam - "īpaši stulbs". Visus, visur un vienmēr vajag apdzīt. Lūk, tas arī bija jāpierāda.

4.jūnijs Atbildēt
March > yohn.plunt

Ej beidzot strādāt vai pieaudz, un nedari vecākiem kaunu, dīvāna smirdinātāj!!

Ja pats nevari atļauties auto, tad uzliec uzpurni (masku..) un klusi pārvietojies nano'transportā..!!

4.jūnijs Atbildēt
īpaši stulbs > march

Pareizi pateici! Pat Kariņš Tev, kolēģi, piekristu.

5.jūnijs Atbildēt
March > izidors.m.rkak.ns

Priekā..;D

6.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:29

Jaunākās diskusijas