VIDEO: Purvciemā sieviete mēģina izdarīt pašnāvību

Viktorija Gabrjuna 28.mai
 
Ilustratīvs attēls / Dmitrijs Suļžics /F64
Trešdienas rītā glābšanas dienesta vīri kopā ar Valsts policijas pārstāvjiem veiksmīgi novērsuši pašnāvības mēģinājumu kādā daudzstāvu mājā Rīgas mikrorajonā Purvciemā, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Īsi pirms plkst. 9.00 glābējiem ziņots par ēkas devītajā stāvā redzamu cilvēku, kurš atradās uz kāpņutelpas loga palodzes un grasījās lēkt. Pēc vietējo iedzīvotāju teiktā, tā bija kāda jauna sieviete.

Glābšanas operācija noritēja ātri. Policistiem izdevās pierunāt pašnāvnieci nespert liktenīgo soli, un viņa nogādātā drošībā mediķu aprūpē.

Apkārtnē dzīvojošie, kas redzēja izglābto sievieti, atpazina savu kaimiņieni, kura pagājušā gada novembrī radīja līdzīgu krīzes situāciju un toreiz savu baiso nodomu arī īstenoja. Lēciens no tās pašas ēkas piektā stāva palodzes toreiz tika iemūžināts.

“Viņa lec. Pirmo reizi viņa lēca no piektā stāva, bet veiksmīgi. Tikai kāju traumēja. Viņa faktiski ir slims cilvēks. Kaut kas ar galvu. Bērns viņai ir. Es personīgi nezinu, bet runā, ka bērnu audzina tante. Viņa pati ir no bērnunama. Glābēji iekāpa, paldies Dievam. Šoreiz viņa neizdzīvotu. Devītais stāvs - neizdzīvotu,” stāsta kāda kaimiņiene.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Kā arī Vanšu tilta gadījumā, piepûsamie matrači nav

28.maijs Atbildēt

Kaut kam, Kariņ, jau nu būtu jāuzņemas politiskā atbildība..!

28.maijs Atbildēt

Tiešām, īpaši stulbs-kāds sakars Kariņam ar šo gadījumu.

28.maijs Atbildēt

Jā, atbildi tautai!!!!

28.maijs Atbildēt

Vajag iemainīt šai dzīvokli uz pirmo stāvu, no tā krītot tikai degunu izdauzīs.

28.maijs Atbildēt

Tu debīls esi?

31.maijs Atbildēt

Mirejus un lecejus nenoturet tadi izdaris pasnavibu pec laika pilnigi noteikti

28.maijs Atbildēt

Sitas portals galigi sviesta sagajis velas lai kad normals cilveks blenstu 3 reklamas pirms parada video ha skatat to video pasi

28.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas