Latviešu fotogrāfs, pārslimojot Covid-19, sekas jūt joprojām

Viktorija Gabrjuna 28.mai
 
ILUSTRATĪVS ATTĒLS / Ilze Zvēra/F64
Fotogrāfs Gatis Rozenfelds atklāj, ka ar jauno koronavīrusu inficējās, atgriežoties no komandējuma ārzemēs. Slimības gaita viņam nebija tik viegla kā citiem pacientiem Latvijā, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Slavenā fotogrāfa cīņa ar Covid-19" izdevumā "Privātā Dzīve".
"Kaut arī beidzot esmu saņēmis otro testu, ka esmu Covid-19 negatīvs, šīs slimības sekas jūtu joprojām," saka Gatis.

Runājot par slimības gaitu, Gatis saka, ka daudz ko pat neatceras. Zina, ka daudz gulēja, neko neēda un centās sievai radīt iespaidu, ka nekas nekaiš, taču patiesībā bija nogurums, bezspēks, nevienmērīgs pulss un vēlāk arī augsta temperatūra.

Redzot šo visu, sieva neizturēja un izsauca ātro palīdzību. Pēc tam Gatis Latvijas Infektoloģijas centrā pavadīja vairāk nekā mēnesi un esot bijis kā vidēji smagais pacients.

Jau vairākas dienas Gatis ir mājās, taču īpaši nekur nebrauc, jo viņa veselības stāvoklis joprojām neļauj aktīvi darboties. Gatim vēl ir klepus un nespēks.

Viņš prognozē, ka paies vēl apmēram mēnesis, līdz spēs atgriezties pie tāda dzīves ritma, kāda ir pieradis.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Cik tam knipsētājam samaksāja pa šito covidreklāmu?

28.maijs Atbildēt
Mia

Un? Lūdzu studijā Gata veselības stāvokli, kāds tas bija pirms Covida? Un vai saslimstot Gatis kaut ko darīja lietas labā - daudz šķidruma (līdz 3 litriem), plaušu tējas, vitamīni (B un C palielinātās devās), elpošanas vingrinājumi, paracetamols (pie ūber augstas temperatūras) utt. Lūdzu, detalizētu informāciju.

29.maijs Atbildēt

Nevar unificēt ārstēšanu visiem.Sevišķi ja runā par vitamīniem lielās devās. Dabiskie,jā. Citroni,apelsīni,avakado,āboli. Pēdējie satur pektīnus,kuri sasaista toxinus.Šķidrums jādzer.Tomēr jāskatās nieres caurspēju un sirds-asins vadu stāvokli. Ģimens ārsta vadlīnijas,nevis viszinoši vitamīni super devu fani.

30.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas