Kivičs atklāti par homoseksuāliem cilvēkiem savā dzīvē

tautaruna.lv 28.mai
 
Gints Ivuškāns/ F64
Mūziķis Andris Kivičs uzskata, ka pēdējā laikā gan sabiedrībā gan medijos plaši tiek iztirzāti ar homoseksualitāti saistīti jautājumi, tāpēc socālajā tīklā Facebook dalījās, kā pats uzsvēra, ar savu dzīves pieredzi saistībā ar homoseksuāliem cilvēkiem.
Kivičs atklāj, ka pirmo reizi ar homoseksuālu cilvēku viņam nācās saskarties aptuveni 10 gadu vecumā.

Andris stāsta, ka, spēlējot basktebolu, kopā ar komandas biedriem devās uz Leņingradu. Viņš dzīvoja istabiņā ar savu komandas biedru. Nakts vidū Kivičs esot pamodies no tā, ka jūt - komandas biedrs uzgūlies viņam virsū (starp abiem ir sega) un veic intīmas darbības.

"Es guļu zem tās segas un pat nesapratu, ko tas džeks īsti dara. Man ir kādi desmit gadi. Es pat nezināju, ka ir tādi geji, ka vispār kaut kas tāds ir. Vārdusakot, mana pirmā pieredze bija desmit gadu vecumā. Acīmredzot puikam bija jau kaut kāda interese par sava dzimuma pārstāvjiem, un viņš to desmit gadu vecumā nekautrējās izrādīt," atklāts bija Kivičs.

Tāpat Kivičam nācies saskarties ar homoseksuālu personu 17 gadu vecumā, kad viņam Vērmanes dārzā piegājis kāds padzīvojis vīrietis un piedāvājis veikt intīmas darbības.

Vēl Kivičam bijusi saskare ar homoseksuāliem cilvēkiem grupas "Z-Scars" laikā, kad Kivičs lūdzis padomu kādam slavenam Latvijas modes māksliniekam padomu par grupas vizuālo tēlo. Pēc "Muzikālās bankas" ceremonijas, kad, pēc Kiviča teiktā, visi eot bijuši iedzēruši, modes mākslinieks viņu uzaicinājis parunāt privāti un sarunas laikā, kad Andris sācis stāstīt par grupas vizuālo tēlu, modes mākslinieks esot vēlējies skūpstīties.

Tāpat Kivičam, strādājot Riga TV24 un vadot raidījumu "Rampas ugunis", kāds kanāla darbinieks esot piedāvājis orālo seksu, sakot, ka to vajag pamēģināt.

Andris dalījās ar citiem pieredzes stāstiem iz savas dzīves, kas saistīti ar homoseksuāliem cilvēkiem.

Mūziķis uzsver, ka patiesībā nav tā, ka homoseksuāli orientēti cilvēki dzīvo savrup no citiem un sabiedrība par to neko nezina un lai liek viņus mierā.

"Manā dzīvē ir bijis tā, ka geji man nāk virsū, man neko nejautājot, neprasot, neparunājoties. Viņi momentā nāk seksuālā uzbrukumā," piebilda Kivičs.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Kaut ko jau stāsta, bet ne līdz galam - kā tad beigušies tie brīži.

28.maijs Atbildēt

nu baigi labs teksts :))

28.maijs Atbildēt

Tas Kivičam manās acīs ir liels pluss, ka nav citādi orientēts. Toties liels mīnuss peredastu redzējumā.

28.maijs Atbildēt

Zeltiņai meita esot stāvoklī.neticu, nav iespējams

28.maijs Atbildēt

Kā ar tavu vedēju? Pats iedevi vai kā? Ļoti mīlīgi esat sadraudzējušies.

28.maijs Atbildēt

Neciešu,kad par šo jautājumu izsakās muziķi.Lēta popularitāte pie vairākuma.

28.maijs Atbildēt

Vai nevienam neliekas dīvaini , ka par šitik kutelīgu tēmu Mārcis Dzelme klusē ? Vai tas nerada aizdomas un par ko tas liecina ?

29.maijs Atbildēt

Andris Kivics ir viss sakarigakas cilveks no viesiem citiem un vienkasi neta trolliem vina taisniba koz acis.

29.maijs Atbildēt

Paskaidro Marci Dzelme vienu lietu . Kapēc tev tik ļoti patīk Kivičs un kāpēc tu viņu tik ļoti aizstāvi ? Vai tev arī ir homoseksuālas noslieces un bijuši šādi piedzīvojumi ? Jeb varbūt tev ir homoseksuāla pieredze ar pašu Kiviču ? Kāda ir patiesība ? Tikai pacenties atbildi uzrakstīt gramatiski pareizi un beidz ņirgāties un kropļot skaisto latviešu valodu !

29.maijs Atbildēt

Patīk Kivičam tās atmiņas, tāpēc jau nav spējīgs uz attiecībām, tā Dana jau arī pēc zēna izskatījās

29.maijs Atbildēt

Čau Mārci Dzelme . Apsveicu tevi ar 9 latviešu valodas gramatikas pareizrakstības kļūdām šajā nelielajā teikumā ! Interesanti , kur mūsdienās tādi neizglītoti cilvēciņi rodas ??? Ir tikai 2 iespējamie varianti . 1) Vai nu no pārāk ilgas uzturēšanās Tvaiku ielā bez interneta pieslēguma ar ilglaicīgu psihotropo zāļu iedarbību . 2 ) Vai arī tu esi nevis neizglītots un mazattīstīts latvietis , bet krievvalodīgais čurka kurš nav iemācījies līdz galam latviešu valodu , bet tikai slēpjas aiz latviska pseidonīma . Kurš variants ir pareizāks , Mārci Dzelme ? Aicinu visus komentētājus , kurus līdz šim Marcis Dzelme ir aplamājis, nozākājis un aizvainojis ar savām rupjībām un jēlībām , aktīvi izteikt savas domas šajā jautājumā . Būs ļoti interesanti to visu lasīt ?

29.maijs Atbildēt

Un cik tev kļūdas? Pirms kritize otru saskaiti savas kremļa mudak

29.maijs Atbildēt

Man nav nevienas kļūdas , sūda Robert ! Par to "kremļa mudak " es tev sūdam visus zobus izsitīšu un aiz pautiem pakāršu ! Ja nav bail , varbūt randiņu sarunājam ? Gribu paskatīties kāds "varonis " esi reālajā dzīvē .

30.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:05

Jaunākās diskusijas