Kas notiek Ķīnā pēc Covid-19

Baiba Puriņa 7.apr
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Ķīnā esoša latviete sociālajā vietnē Facebook parādījusi, kā ķīnieši pulcējas dabas parkā pēc stingro ierobežojumu, kas tika ieviesti Covid-19 uzliesmojuma dēļ, atcelšanas.
Publicētajos attēlos redzams, kā nedēļas nogalē ievērojams skaits cilvēku drūzmējas uz parka takām. Daudziem sejas joprojām klāj medicīniskās aizsargmaskas.
"Ķīna, dabas parks aizvakar- uzreiz pēc lockdown atcelšanas. Jo kardinālāki ierobežojumi- jo kardinālāka izlaušanās no būrīša," attēlus komentē ieraksta autore.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Kā vēstīs, Ķīnā pēdējās 24 stundās nav reģistrēts neviens jauns nāves gadījums no Covid-19, un tas noticis pirmoreiz, kopš Ķīna janvārī sāka publicēt datus par jaunā koronavīrusa uzliesmojumu, otrdien paziņoja Nacionālā veselības komisija.

Pēdējās 24 stundās gan tika apstiprināti 32 jauni infekcijas gadījumi, kas visi ir "importēti".

Koronavīrusa gadījumu skaita pieaugums Ķīnā kopš marta ir palēninājies, bet valsts saskaras ar infekcijas gadījumu vilni, kas tiek ievesti no ārzemēm. Līdz šim ir ziņots par apmēram 1000 ''importētiem" gadījumiem.

Ķīnā ir apstiprināti pavisam 81 740 infekcijas gadījumi un 3331 nāves gadījums.

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, no 13.marta līdz 14.aprīlim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā noteikta virkne ierobežojumu un aizliegumu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Mums būs līdzīgi, visi sāksim drūzmēties! :D

7.aprīlis Atbildēt

Mūsu nav tik daudz kā ķīniešu. Visa LV ir tikai puse no maza ķīniešu ciema.

10.aprīlis Atbildēt

MUMS VĒL VISS IR PRIEKŠĀ :(

7.aprīlis Atbildēt

Salīdzinat latviju ar ķīnu. tur viena miestiņā ir tik pat cik mums visā latvijā iedzīvotāji.

7.aprīlis Atbildēt

Vai tas tomēr nav neprāts? Tik daudz cilvēku kopā,tur jau ātri atkal var rasties vīruss { kaut jau tā nenotiktu],bet situācija katrā ziņā pabriesmīga.

9.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:08

Jaunākās diskusijas