Latviešu numeroloģe atklāj savu prognozi par koronavīrusa pandēmiju

tautaruna.lv 3.apr
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Numeroloģe un astroloģe Kaija Zemberga atklāj - tas, ka skaitlī ir divas nulles, liecina par sarežģītāku situāciju, bet ne bezcerīgu, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Nelaime jau bija ieprogrammēta" izdevumā "Privātā Dzīve".
Kā atklāj numeroloģe, nulle iemāca apstāties un sākt visu no jauna, kardināli mainīt dzīvi, tā signalizē par slimībām, katastrofām un nāvi.

Savukārt skaitlis divi nozīmē pieņemt izšķirīgus lēmumus. Divi divnieki gada skaitļu rindā norāda uz lieliem ierobežojumiem, kas noteikti ar likumu.

Taču numeroloģijā ar divnieku apzīmē arī enerģiju, tas ir veselības skaitlis, taču pēc tā atkal ir nulle un koronavīrusa upuru skaits ir liels, saka Zemberga.

"Skaitļu virtene 2020 apliecina, ka pēc pirmā uzlsiesmojuma viļņa var sekot otrs, tāpēc pareizi rīkojas valstis, kas nosaka stingru karantīnu un pašizolēšanās noteikumus," pauž numeroloģe.

Kaija atzīst - labā ziņa ir tā, ka, saskaitot visus gada ciparus, iegūst skaitli četri, kas ir stabilitātes rādītājs.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tikai viens jautājums profesorei- ko mums darīt ar 21 g.s. pesteļiem? Uz sārta būs pārāk karsti. Varbūt pie kauna staba, blakus nekompetentajiem, zagļiem politiķiem

3.aprīlis Atbildēt

Tipiski -tagad visi prognozē..Pirms tam kur bija prognozes?

3.aprīlis Atbildēt

Nošaut šito duru!

3.aprīlis Atbildēt

Kaijai savi putni galvā.

3.aprīlis Atbildēt

tik vienu gudra numeraloge aizmirsusi istais pasaules gads nemaz nav 2020

4.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:16

Jaunākās diskusijas