Sipeniecei koronavīrusa tests bijis negatīvs

Rita Lazda 3.apr
 
Nora Krevneva/F64 Photo Agency
Radio "Star FM" balss un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare pēc 14.dienu pašiozlācijas veikusi koronavīrusa Covid-19 analīzes, kuru rezultāts bijis negatīvs.
"Pēc 14.dienu pašizolācijas un pēc koronavīrusa analīžu veikšanas E.Gulbja Labaratorijā(rezultāts negatīvs),ziņoju,ka esmu atgriezusies radio studijā rīta programmā," savus sekotājus sociālajā tīklā instagram informē Baiba.

"Paldies visiem par atbalstu un uzmundrinājumiem šķirtības laikā,tas man ļoti uzmundrināja. Turpināsim darīt to,ko jau daram vairāku gadu garumā,proti darīt gaišāku un vieglāku dienu,jo īpaši tagad!"

View this post on Instagram

A post shared by Baiba Sipeniece-Gavare (@baiba.sipeniecegavare) on

Jau vēstīts, ka neilgi pirms Latvijas robežu slēgšanas Baiba Sipeniece-Gavare kopā ar ģimeni atradās slēpošanas kūrortā Austrijā. Pēc veiksmīgas atgriešanās mājās viņa kopā ar mīļajiem ievēroja epidemiologu noteikto 14.dienu pašizolāciju, pēc kuras arī veica koronavīrusa Covid-19 testu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Ļoti prasta un vulgāra persona

3.aprīlis Atbildēt

Labvakar! Baiba Sipeniece nekad nav bijusi gudra! man skumji, ka vēl ir kāds, kurš maksā par viņas ļoti sliktajiem(tizlajiem) uznācieniem! Baiba Sipeniece - Jums sen laiks pensijā!!!

3.aprīlis Atbildēt

Un Jūsu kalpošana Krievijas izklaidei arī ir traki dumja!

3.aprīlis Atbildēt

Kūtspakaļas humors un jociņi!

3.aprīlis Atbildēt

Ko tad šī tik bēdīga fotobildē, būtu priecājusies, lēkājusi vai pusplika dejojusi.

4.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:41

Jaunākās diskusijas