Maksims lūdz palīdzību: Man ir 38 gadi, likās viss vēl ir priekšā. Nu viss ir apstājies

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 26.apr
 
Attēlam ilustratīva nozīme / pixabay.com
Maksimam ir 38 gadi, pirms 5 gadiem viņam tika atklāts smadzeņu audzējs, kas it kā bija labdabīgs. Pēc veiktās staru terapijas, Maksima stāvoklis uzlabojās un slimība atkāpās. Maksima ģimene laimē uzelpoja un cerēja, ka visas raizes un bēdas ir aiz muguras. Maksims strādāja, rūpējās par savu ģimeni un īpaši par savu jaunāko, šobrīd jau 17 gadus veco, māsiņu Viktoriju, kurai ir Dauna sindroms, vēsta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Pirms pusgada Maksimam negaidīti kļuva ļoti slikti - stipras galvassāpes, nespēja kontrolēt sejas un ķermeņa kreiso pusi. Slimnīcā tika veikti izmeklējumi un tika mainīta pirms 5 gadiem uzstādītā diagnoze. Tas bija šoks visiem - ļaundabīgs smadzeņu audzējs. “Man ir tikai 38 gadi, likās man viss vēl ir priekšā. Man līdzās ir brīnišķīga sieviete. Tik daudzas ieceres, ko īstenot. Bet nu viss ir apstājies. Iesaldēts. Nezināms. Otram nevar izstāstīt tās sajūtas, kad jāpiedzīvo tāda diagnoze un neviens neko skaidri pateikt nevar. Nav gaismas tuneļa galā”, atklāj Maksims.

Lai arī sākotnēji tika domāts veikt operāciju un audzēja audu parauga noņemšana, tomēr sakarā ar augsto komplikāciju risku, to nebija iespējams veikt. Maksimam tika veikta apstarošana, bet audzējs turpina palielināties un pašsajūta pasliktināties. Par saziedotajiem līdzekļiem Vācijā Maksimam tika veikta papildus diagnostika, kur tika uzstādīta jauna diagnoze- osteolītiski destruktējošs audzējs (mīksto audu sarkoma) ar metastāzēm reģionālos limfmezglos un kaulos.

Maksimam ir izredzes apturēt slimību, ja nekavējoties tiek uzsākta ķīmijterapija. Latvijā ārstēšanās diemžēl nav iespējama, un ģimene ir pieteikusies valsts atbalstam ārstniecībai Vācijā. Taču ārstniecību nepieciešams uzsākt uzreiz. Pilns ķīmijterapijas kurss izmaksā līdz pat 80 000 EUR. Šobrīd ģimenei steidzami nepieciešami 8150.00 EUR ārstniecības kursa uzsākšanai. Turpmākos līdzekļus Maksim cer saņemt no valsts un ir iesniedzis dokumentus Nacionālajā veselības dienestā S2 formas saņemšanai.

Maksima ģimenei nav šādu līdzekļu, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Maksimam!

Iepriekš ģimene jau lūdza ziedotājiem atbalstu diagnozes veikšanai. Visi saziedotie līdzekļi netika izmantoti, un daļa no tiem tiks novirzīta ārstniecības uzsākšanai. Pēc gala rēķinu saņemšanas, nepieciešamā summa var tikt precizēta (samazināta).

Maksimam vari palīdzēt ŠEIT!

Komentē 3

 
Anonīms
 

Lai tas krievs brauc pie putina lūgt palīdzību, Latvijā viņš un viņa varza nav vēlami.

26.aprīlis Atbildēt

slimībai nav tautības

26.aprīlis Atbildēt

Lohs tu esi un suda bralis

26.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:02

Jaunākās diskusijas