VIDEO! Aculiecinieks sašutis par "ātrās palīdzības" mediķa rīcību

tautaruna.lv 11.okt 2019
 
Ekrānuzņēmums
Kāds aculiecinieks Rīgā uzņēmis video, kurā redzams, kā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieks izsaukuma laikā smēķē, kamēr tiek sniegta palīdzība bezsamaņā esošam cilvēkam, vēsta skaties.lv.

“Šī ir viena no nepatīkamākajām lietām, ko esmu redzējis. Vīrietis pārdozēja narkotikas, un mēs kā godīgi pilsoņi izsaucām mediķus, bet redzējām, kā viens no mediķiem smēķē,” norāda aculiecinieks.

Kā portālam Skaties.lv norāda NMPD direktore Liene Cipule, dienestā ierosināta pārbaude.

“Šāda rīcība ir nepieļaujama un nosodāma. Esam identificējuši izsaukuma laiku, vietu un brigādi. Šobrīd esmu uzdevusi ierosināt pārbaudes lietu un Rīgas reģionālā centra vadītājam iegūt visu informāciju, lai stingri un kvalitatīvi izvērtētu izsaukuma izpildi un mūsu darbinieku rīcības, kā arī lemtu par rīcību atbilstību gan dienesta Ētikas kodeksam, dienesta vērtībām un izsaukuma izpildes procedūrām. Šāda darbinieku rīcība izsaukumā nav pieļaujama ne pie kādiem apstākļiem,” uzsver Cipule.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Aculieciniekam vieglāk palika

11.oktobris 2019 Atbildēt

Aculiecināka stulbības kalngals! Kāpēc šoferis nedrīkstētu smēķēt?! Viņa pienākumos neietilpst ne elpināt, ne kā citādi piedalīties ja nu vienīgi pasniegt nestuves vai ko citu! Pildot darba pienākumus braucot viņš taču nepīpē! Un kāda vēl tur izmeklēšana! Beidziet ņirgā ties! Tā jau trūkst šoferu, kā šodien sarunā tika pieminēts Latvijas radio-1

12.oktobris 2019 Atbildēt

Cilvēks pats sevi grib noindēt ar nakotikām un aculieciniekam aktūalākā problēma ir tā, ka šoferīts iznāca uzpīpēt.. kārtējais Latvijas tūdaliņš

13.oktobris 2019 Atbildēt

Lienei Cipulei nav pat ārsta grāds (kaut kāds hrenovijs fizioterapeits pēc izglītības). Tāpēc ir skaidra lieta, ka kārtējā nejēga ir tikusi par NMPD vadītāju, kura neredz sava padotā NMPD Rīgas reģiona vadītāja Aksela Roshofa stulbumu un prāta aprobežotību, bet ir gatava tūlītēji sodīt NMPD šoferi... Kārtējie sūda "ielikteņi" !

20.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:08

Jaunākās diskusijas