Patversme izglābj suņu meiteni: parazīti burtiski ēda kopā mazo kucēnu!

tautaruna.lv 3.jūn 2019
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Dzīvnieku aizsardzības biedrība ''Liberta'' Liepājā saskārusies ar kārtējo gadījumu, kas izraisa sašutumu pašiem dzīvnieku draugiem.

"Dažas stundas vai ilgākais diena un Teras vairs nebūtu. Pateicoties cilvēkiem, kuri atrada Teru un izsauca policiju, kucēns ir vēl dzīvs un saņem nepieciešamo palīdzību, aprūpi.

Atūdeņošanās, caureja, anēmija, nespēks ir tikai sekas teju 60 ērcēm, blusām, utīm, tārpiem.. Parazīti burtiski ēda kopā mazo kucēnu!

Neskatoties uz šo šausmu ainu, Terai ir arī paniskas bailes no cilvēkiem, Tera baidās no pieskārieniem, ņemot viņu rokās viņa kliedz, kož un apčurājas.. Ko piedzīvojis kucēns savos 4-5 mēnešos ja ieraugot cilvēku pārņem panika, nevis prieks negribas pat iedomāties .. Tera saņem visu nepieciešamo veterināro palīdzību un aprūpi, kāda viņai nepieciešama. Mūsu ikdiena ir dzīvnieku glābšana un Tu vari mums palīdzēt finansiāli atbalstot Teras ārstēšanu," aicina patversme.

Ziedojumu tālrunis: 90006685 (1 zvans- 1.42€)
Dzīvnieku aizsardzības biedrība LIBERTA
Reģ.nr. 40008222864
Konts : LV33HABA0551038261946
BIC/swift kods: HABALV22
Paypal : biedriba_liberta@inbox.lv
*atbalsts dzīvniekiem - Terai
(Biedrībai ir sabiedriskā labuma statuss)

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ko Tev Liberta ir nodarijusi ka izsaki tik riebigus pieñèmumus? Bumeranga principu atceries.?Kad pasai vajadzes palidzibu tad nebus neviena. Dzivè var gadities ka nebùs kas krùzi ùdens kas pasniedz.

3.jūnijs 2019 Atbildēt

Neklausieties launos komentaros,riebeklibas un launums dazam ir norma..Veiciet labus darbus,dziviniecini to novertes.

7.jūnijs 2019 Atbildēt

Kad beidzot beigsies ta kipa datu auzsardziba un saksim minet to varinu ipasnieku vardus uzvardus kas sos dzivniekus noved lidz tadam stavoklim???Citadi sanak ta-vienu nonemam a vini pec laika panem nakamo un moka talak....

11.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:52

Jaunākās diskusijas