Atklāj detaļas par pusaudzes traģisko nāvi Mangaļsalā

tautaruna.lv 7.decembris 2021, 13:09
 
Dāvis Ūlands/F64
Sestdienas, 4. decembra, pievakarē Mangaļsalā pie spēkrata piesiets piepūšamais pūslis uzbrauca kokam, kā rezultātā izdzisa kādas divpadsmit gadus vecas meitenes dzīvība, vēsta “Degpunktā”.

Apvidus spēkrats “Dodge Ram” 30 metrus garā sakabē ar piepūšamu pūsli un ragaviņām sestdienas pievakarē Mangaļsalā nomaļā ceļā tika izmantoti izklaidei, lai trauktos pa sniegu lielos ātrumos.

Brauciens pa Mangaļsalas ielu diviem pieaugušajiem un trim bērniem - vienas ģimenes locekļiem - noslēdzās negaidīti un traģiski.

Piepūšamā kamera ar pasažieriem uz tās noslīdēja no ceļa un ietriecās kokā. Trīs cilvēki guva smagas traumas, bet kādai skolas vecuma meitenei šis bija pēdējais brauciens.

“Četras personas - trīs nepilngadīgie un viens pieaugušais - izraisīja negadījumu, pūslis nogāja no ceļa un ieskrēja kokā. Trīs personas nogādātas ārstniecības iestādē apskatei un medicīniskās palīdzības sniegšanai. Viens no bērniem, divpadsmit gadus veca meitene, no gūtajām traumām gāja bojā,” skaidroja Helmuts Staško, Valsts policijas Rīgas Reģiona pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes priekšnieks.

Viennozīmīgi rupjais pārkāpums attiecīgi tiks arī sodīts, proti, likumdošanā paredzēts, ka spēkrata vadītājam piemērojams pat reāls cietumsods uz laiku līdz astoņiem gadiem, atņemot vadītāja tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Brīnos par pieaugušo cilvēku prāta spējām, gan velkot ar ūdensmoci banānu, gan sniegā aiz auto piepūstu kameru, pie pagriezieniem buksējamais banāns, vai kamera iziet no vilcēja trajektorijas un ja sastopas ar kādu šķērsli, tad notiek sadursme. Policijai vajadzētu izveidot pamācošu video ar kegļiem nospraustā līkumotā sniega trasē, lai uzskatāmi parādītu kā kamera taisnā posmā seko auto, bet līkumos centrbēdzes spēku rezultātā iziet uz līkuma ārējo malu no auto trajektorijas. Protams ja buksē kameru klajā laukā, tad iespējams nekas tāds nenotiktu, bet ja to dara uz ceļa, tad pastāv iespēja pagriezienā uztriekties apgaismes stabam, kokiem, akmenim vai pat pretim braucošam transportam. You Tube bija videoklips ar ūdensmoča buksēta banāna ietriekšanos laivu piestātnes laipās. Moča vadītājs gribēja pazīmēties un veica līkumu ļoti tuvu krastam, banāns ar cilvēkiem lielā ātrumā ietriecās laivu piestātnes laipās. Rezultātā bija gan bojā gājušie, gan arī smagas traumas guvuši cilvēki. Šīs trajektorijas izmaiņas būtu saprotami un uzskatāmi nofilmēt no drona, jo Latvijā katru gadu notiek šādas nelaimes. Līdzjūtība ģimenei un no sirds žēl, ka dzīves sākumā aiziet bojā tik jauna meitene.

1.janvāris, 15:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:55

Jaunākās diskusijas