"Mazbērnam [alkohola] pudeli zem eglītes nenoliksi....", radusies absurda situācija

tautaruna.lv 7.decembris 2021, 17:21
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Pavisam drīz Ziemassvētki un cilvēki steidz iegātāties dāvanas saviem mīļajiem. Grāmatas daudziem ir iecienīta dāvana. Taču ne visi pie tām var vienkārši tikt....

"Grāmatnīcas pirms Ziemassvētkiem stāv tukšas. Ir saņemtas pensijas, mums ļoti daudz zvana nesertificēti vecāki ļaudis, jautājot, kā viņi varētu iegādāties grāmatas Ziemassvētku dāvanām.

Atbildam, ka vienīgais ceļš ir daudziem pensionāriem nesaprotamais internets. Ja grāmatas ir pasūtītas internetā (būs veikta samaksa), grāmatnīcu darbinieces, pēc sazvanīšanās ar pasūtītāju, paciņu iznesīs arī ārā un nodos pircējam grāmatu tieši rokās. Citādi nekā!

Gandrīz katram grāmatu veikalam kaut kur kaimiņos ir grādīgo dzērienu bode, tur var iepirkties arī tie, kas netiek pielaisti pie grāmatām, bet MAZBĒRNAM PUDELI DĀVANĀ ZEM EGLĪTES NENOLIKSI…" pārdomās dalās "Apgāda Zvaigzne ABC" vadītāja Vija Kilbloka.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

kā skatoties, kā skatoties. Bezalkoholiskais šampānietis vai bezalkoholiskais alus ar 0,5 bērna veselībai lielu ļaunumu noteikti nenodarīs. Sejas maskas pieradinājāt nēsāt, pieradināsiet pie pārējiem ierobežojumiem.

7.decembris 2021, 17:27 Atbildēt

Jā! Nāfig vienreiz tās grāmatas!

7.decembris 2021, 18:48 Atbildēt

Ja mazbērnam sen pāri 30-mit gadiem, tad pudele būs pašā laikā.

8.decembris 2021, 8:59 Atbildēt

Grāmatas nopirkt nav problēmu, tā kā raksts ir ne par ko.

Arī pagājušā gada ziemā, lock- down laikā, grāmatas nopirkt varēja- pats pirku. Iegāju grāmatnīcā, veicu pasūtījumu, pēc 15 min grāmatu varēju saņemt.

Kuriozi ir tas, ka tie bļāvēji- nevaram nopirkt grāmatas, bija tieši tie, kuri grāmatnīcās nekad nav iegājuši. Covidfani/ covidioti grāmatas nelasa.

8.decembris 2021, 11:08 Atbildēt

Tieši tā! Izdomātas pasaciņas te mums stāsta. Lai pasaka, kur ir tā grāmatnīca, kurā nelaiž iekšā??

12.decembris 2021, 0:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:12

Jaunākās diskusijas