Alkohola koplietošanas laikā sieviete gūst nāvējošas traumas

Portāls nra.lv 15.jūnijs, 19:09
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Šī gada 11. jūnijā Jelgavas novadā tika konstatēts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess un aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts sievietes vīrs. 

Piektdien, 11. jūnijā, Jelgavas novada Līvbērzes pagastā kādā dzīvesvietā tika konstatēts 1985. gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policijā par notikušo tika sākts kriminālprocess.

Uz aizdomu pamata par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu likumsargi tajā pašā dienā aizturēja sievietes vīru - 1984. gadā dzimušu vīrieti.

Šobrīd krimināprocesā ir nozīmētas ekspertīzes, lai noskraidotu precīzus notikušā apstākļus un sievietes nāves iemeslu, kā arī vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Atbilstoši Krimināllikuma 125. panta trešajai daļai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Visdrošāk dzert vienatnē.

21.jūnijs, 8:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:51

Jaunākās diskusijas