Policistus Iecavā šokē kāda apturēta autovadītāja reibuma pakāpe

tautaruna.lv 24.marts, 19:30
 
Aivars Ķesteris/F64
Policisti Iecavā pieķēruši autovadītāju pamatīgā alkohola reibumā. Kā vēlāk atklājies, ar grūtībām runājošais jauneklis pie auto stūres bija sēdies tādā reibumā, kas kādam citam varētu izrādīties pat nāvējošs, vēstīja "Degpunktā".

Ap desmitiem vakarā Iecavas policisti saņēmuši ziņu par kādu “Volkswagen Passat”, kas redzēts pie viena no vietējiem veikaliem - zvanītājs izteicis aizdomas, ka pie tā stūres sēdošais jauneklis varētu būt “švaks stūrētājs”, jo, visticamāk, ir pamatīgi piedzēries.

Veicot patrulēšanu, policijas darbinieki ātri atrada automašīnu un apturēja to.

Šoferis policistiem apgalvoja, ka alkoholu lietojis iepriekšējā vakarā un gulējis aptuveni stundu.
Taču, lai arī bija skaidrs, ka šoferis ir iedzēris, policisti atzīst, ka bijuši pārsteigti par alkometra rādījumu. Jauneklis, kurš vēl tikko spējis pabraukt ar auto un viegli šļupstot, taču absolūti saprotami atbildējis uz policistu jautājumiem, atradies vairāk nekā četru promiļu reibumā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

tas ir respektējams promiļu rekords.

24.marts, 19:57 Atbildēt

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bitly.ws/aQwo es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

1.aprīlis, 10:48 Atbildēt

Man vakar bija 5 promiles, bet ar auto neriskēju braukt

25.marts, 2:29 Atbildēt

Čav, čav, čav! Priecājos atkalredzēties! Manā mazajā naivajā sirsniņā tev vēl aizvien tāda īpaša vietiņa ir palikusi, tāpēc es ļoti ceru, ka tu nebrauc ar 3,8 promilēm un nepārsniedz ātrumu...

25.marts, 8:13 Atbildēt

O, sorī, sorī, cerēju uzrakstīt savam vesajam koriašam Īpaši Stulbam, bet laikam atkal mani ID nočakarējās vai vnk nobruka programmas koda, velns parāvis!

25.marts, 8:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:51

Jaunākās diskusijas