VIDEO: laupītāji Rīgas centrā piekauj jaunu vīrieti; garāmgājēji vien noskatās

tautaruna.lv 30.decembris 2020, 13:42
 
Ekrānuzņēmums no video
Pašā galvaspilsētas sirdī laupītāju uzbrukumā cietis kāds jauns vīrietis. Jāteic, – tobrīd to no malas redzējis ne viens vien, taču palīgā cietušajam neviens tā arī nav sadūšojies iet, vēsta raidījums "Degpunktā".

Ap plkst. 18.00 pirmdienas vienā no gājēju tuneļiem, kas ved uz Vecrīgu, parādījušies divi acīmredzami aizdomīgi jaunekļi treniņtērpos. Policistu uzmanību piesaistījusi abu aizplīvurotie skati un fakts, ka abi dalījuši vienu cigareti. Un jāteic, ilgi nebija jāgaida, līdz abi atklājuši savus patiesos nodomus. Maskās un kapucēs ģērbtie stāvi ļaužu pilnajā tunelī negaidīti metušies virsū kādam citam, gados jaunam, garāmgājējam.

Lai arī sākumā cietušais pat centies izrādīt pretsparu un meties dūru cīņā ar uzbrucējiem, tikai brīdi vēlāk jau citas kameras atklājušas pavisam citu aina. Cietušais jau gulējis zemē, un abi uzbrucēji to nežēlīgi “apstrādājuši” ar kājām.

Laikā, kamēr ekipāža traukusies uz notikuma vietu, videocentra darbinieki izsekojuši uzbrucēju gaitas un piefiksējuši, ka abi dodas prom ar sabiedrisko transportu. Brīdi vēlāk abi uzbrucēji arī tika aizturēti un uz notikuma vietu tika izsaukta arī Valsts policija, jo, kā izrādījās, abi pastrādājuši laupīšanu, atņemot viedtālruni.

Rezultātā piekautais jauneklis atguvis sev nolaupīto mantu un nogādāts tuvējā slimnīcā papildu pārbaužu veikšanai, savukārt abi uzbrucēji nonākuši Valsts policijas Rīgas Centra iecirknī, kur par notikušo ierosināta lieta. Starp citu, vismaz vienam no aizturētajiem šis nebija pirmais kriminālais “iznāciens”, jo datu pārbaudes laikā noskaidrojies, ka jauneklis par kādu pagātnes veikumu jau izsludināts policijas meklēšanā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

okupantu bērni savā stilā.

vajadzētu atļaut katru slāviski runājošo nošaut bez brīdinājuma. un katru, kas tādu kropli nošauj, apbalvo!

okupācijas gadi ir pagātnē, kapēc okupanti te brīvi var staigāt un apzakt un laupīt?

30.decembris 2020, 15:07 Atbildēt

Puika,ko tu zini no okupācijas,neko!Ko gan teikšu 99,9%no kaunigajiem bija latvieši,krievi savējo bēdas nepamestu

30.decembris 2020, 15:10 Atbildēt

Raivo

Okupanti pashi veica valsts reformu un pashi palika arii izveidotaas valsts paarvaldee. Nevajag plaatiities ar meliigu lozungu saturu.

30.decembris 2020, 20:44 Atbildēt

latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

3.janvāris, 15:21 Atbildēt

Latvija pamazam sak parversties par nacistisku valsti.No nacionalisma lidz nacismam ir tikai viens solis.Un to sauc par neiecietibu pret cittautiesiem.Sodien krievi,rit bus melnadainie,aizparit pakistaniesi aizparit indiesi.Latvija ircivilizeta ES dalibvalsts.Aizdomajieties komentetaji.Kadreiz var pienakt jusu karta.It ka starp latviesiem nav noziedznieki.

30.decembris 2020, 15:27 Atbildēt

te ņipričom ne latvieši, ne krievi.

tie ir sovaki- kā latviešu, tā krievu starpā, kuriem šāda uzvedība ir norma, tas ie iegājies asinīs pa 60 debilizācijas gadiem.

vienkārši tā nu ir sanācis, ka slāvu izcelsmes sovaku ir krietni, būtiski vairāk, kā latviešu.

jebkuras tiesas krimināllietās iesaistīto uzvārdi runā paši par sevi.

30.decembris 2020, 21:54 Atbildēt

Paņem ledu,nomierinies!

31.decembris 2020, 12:46 Atbildēt

Es jau saprotu apkārtējos, kas negrib paši uzrauties uz nepatikšanām. Drīzāk dusmas uz tieslietu sistēmu, kas palaidīs šos blēžus atpakaļ uz brīvām kājām jau drīz atkal.

30.decembris 2020, 22:31 Atbildēt

Bļē..!

31.decembris 2020, 10:04 Atbildēt

Lūk, jums vēl no sapuvušās rietumu kultūras nākušās vērtības! Krievijā veči tos pidarsus savaldītu bez policijas iejaukšanās. Tas priecē un vieš cerības, ka eiropiskais un amerikāniskais vēl nav pārņēmis visu pasauli.

31.decembris 2020, 13:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:47

Jaunākās diskusijas