VIDEO: Aculiecinieki šokēti par to, kā lielveikalā Rīgā aiztur zagli

Viktorija Gabrjuna 11.aug
 
Aivars Ķesteris/F64
Vairāki pircēji lielveikalā “Domina” svētdien kļuva par lieciniekiem kāda zagļa aizturēšanai. Vīrietis kliedza un sūdzējās, ka apsargi viņam laužot roku, un apkārtējos pārņēma bažas par vardarbības nepieciešamību, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Baiba dzīvo netālu no lielveikala ”Domina” un katru dienu šeit iegriežas, lai iegādātos pārtikas produktus savai ģimenei. Pusdeviņos vakarā, nesot iepirkumu maisus pa vienu no tirdzniecības centra gaiteņiem, sievietes uzmanību piesaistīja kāds apsargu sagūstīts vīrietis. Viņš skaļi sauca pēc palīdzības.

Aizturēšana ilga aptuveni 20 minūtes. Sieviete uzskata, ka apsargi nevajadzīgi izmantoja fizisku spēku un rīkojās neprofesionāli.

”Dominas” pārstāvji nesaskata pārkāpumus savu apsargu rīcībā un šajā gadījumā spēka lietošanu atbalsta. Aizturētais vīrietis bija bīstams un bruņots ar pistolei līdzīgu priekšmetu, turklāt ir policijas meklēšanā izsludināts zaglis.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Mēs esam kļuvuši tik toleranti, tik iecietīgi pret visādu veidu noziedzniekiem. Arī šeit - visi satraucas par zagļa labsajūtu, bet tas, ka tas zaglis pretojas un tāpēc viss process ieilgst, tur vainīgi apsargi...Ja tas zaglis nepretotos arestam, tad neviens viņu negāztu zemē un rokas nelauztu...

11.augusts Atbildēt

Pieaudzis vecis bļāva kā bāba, spekulējot uz filmētājiem, kuri bija 3x vairāk par apsargiem, un viena no tām sagribēja savas 5 min slavas TV ekrānā. Ameriku blin atklāja!!!

13.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:53

Jaunākās diskusijas