Izrok pat no dzīvžoga! Dārzkope brīdina par zagļiem un aicina nepirkt lētus stādus

Lelde Veinberga 22.jūn
 
Pixabay
Kopienas "Dārza Elpa" pārstāve Liāna aicina košumkrūmu un dārza entuziastus neuzķerties uz krāpniekiem, kuri var pārdot zagtus stādus par ievērojami zemākām cenām.

"Naktī uz 12. mūsu dārzu apzaga, tika izrakti vairāki lieli skujeņi, arī attēlā redzamā lapegle. Tas bija ļoti skaists eksemplārs, jo biju dabūjusi no kolekcionāra ar augstu potes vietu, ap 2 m.

Pēdas šim visam nesadzīt, tā ir laika un nervu bendēšana. Gribu palūgt tikai vienu, pērciet augus no cilvēkiem par kuriem ziniet, jā, viņi audzē paši, vai, jā, viņi tos ieved. Nepērciet no sludinājumiem par ļoti labām cenām, ja nav pārliecības no kurienes tas nācis. Ziniet, man un citiem, kam no dārziem tos izrok ir ļoti, ļoti sāpīgi.

Ja pamaniet piedāvājumā šos augus, lūdzu, padodiet ziņu.

Izrakta Eiropas lapegle, nokarenā šķirne, potes augstums pāri 2 m, tas ir pilnīgs nestandarts, jo stādaudzētavas tik lielus nepiedāvā. Otra lapegle japānas, nokarenā šķirne, potējums uz 1,7 m - mūsu Bobs Mārlijs. Duglāzija uz metru, nokarenu vainagu, zilganas skujas, visdrīzāk notirgos kā sudrabegli. Tūja Smaragd Yellow uz 1 m, tūja Salaspils bumba uz 80 cm, tūja Yellow uz 2 m, šo izraka no dzīvžoga," stāsta dārza pārstāve.

Kā koemntāros norādā cilvēki, grūti noticēt, ka tiek zagti pat kociņi no dārziem.

Jau iepriekš vēstījām, ka zagļu un vandāļu uzbrukumu vairākas rezies nācās piedzīvot Rīgas dārzu labiekārtotājiem. Vērmanes dārzā vandāļiem mieru nav likušas iestādītās dālijas. Vienā naktī vairāki stādi nozagti, citā dienā norauti ziedi un stādi izmētāti pa parku.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tautas masa sastāv no lieliem un zagļiem un zaglēniem. Tādi ielien visās jomās visās

saimnieciskajās nozarēs, tiek ievēlēti. Un zog cik var visvisādos veidos un paņēmieniem. Tāda ir mūsu dzīves īstenība.Kad beigsies šī zagšanas mānija?

22.jūnijs Atbildēt

tādus pārdevējus jau pēc ģīmja var noteikt. Arī no kapiem izraktus var nopirkt no tādiem- vai nu alkoholiķi vai narkošas. iespējams, ka vazājas pa tirgiem un piedāvā nopirkt tiem, kas tur ar stādiem tirgojas, jo naudu viņiem vajag uzreiz priekš točkas vai narkotiku dīlera.

23.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:34

Jaunākās diskusijas