Policija aiztur garnadzi, kurš iecienījis "Volvo" automašīnu lukturu zagšanu

tautaruna.lv 20.mai
 
TT NEWS AGENCY/SCANPIX/LETA
Veicot izmeklēšanas darbības iepriekš uzsāktā kriminālprocesā par vairākām šā gada maijā Rīgā, Pārdaugavā, izdarītām automašīnu lukturu zādzībām, Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa policisti noskaidroja aizdomās turēto – 1997. gadā dzimušu vīrieti. Iegūstot informāciju par viņa atrašanās vietu, šorīt, ap pulksten 04.00 policisti viņu aizturēja. Jāpiemin, ka jaunais vīrietis jau iepriekš sodīts par zādzībām.
Pašreizējā informācija liecina, ka šo noziegumu sēriju vīrietis izdarījis sākot no šā gada 12. maija. Viņš zadzis priekšējos lukturus no automašīnām, kuras bija novietotas dažādās vietās Rīgā, lielākoties Pārdaugavā, tostarp Baložu ielā, Pārslas ielā, Jelgavas ielā un citviet. Lielākoties ļaundaris noskatījis lukturus no Volvo markas spēkratiem. Šobrīd policijas rīcībā ir informācija par septiņiem lukturu zādzību gadījumiem, ko izdarījusi šī persona.

Saistībā ar notikušo sākotnēji uzsākti vairāki kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 180. panta - par zādzību nelielā apmērā. Izmeklēšanas laikā atsevišķie kriminālprocesi, visticamāk, tiks apvienoti vienā. Šobrīd turpinās aktīva izmeklēšana, lai noskaidrotu precīzus noziegumu apstākļus un apzinātu arī citus, kuri varētu būtu cietuši no šīs personas noziedzīgajām darbībām.

Policija šobrīd ir atguvusi nozagtos lukturus no četriem spēkratiem un darbs turpinās.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Aha. Šim pašizolācija nav vajadzīga, pagaidām iztiks ar valsts garantēto izolāciju.

21.maijs Atbildēt

Tādam ar KAMAZa lukturi pa galvu!

21.maijs Atbildēt

JAU IEPRIEKŠ SODĪTS--tas nozīmē ,ka jau pēc dažām stundām šis atkal uz brīvām kājām un zog tālāk..A rokas nocirst par zagšanu nevarēja!??

22.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:40

Jaunākās diskusijas