5 vieglprātīgākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 13.novembris, 10:44
 
pexels.com
Šo horoskopa zīmju pārstāvji savas vieglās attieksmes un radošās domāšanas dēļ var šķist pārlieku vieglprātīgi, taču tas ne vienmēr ir ar negatīvu pieskaņu, raksta "Starhit".

Strēlnieks

Strēlnieks ir lielisks piemērs tam, ka dažreiz spontanitāte ir svarīgāka par rūpīgu pieeju lietas izpētē. Pēc būtības šie indivīdi ir īsti piedzīvojumu meklētāji. Strēlniekiem, neskatoties uz savu vieglprātību, piemīt pārsteidzoša paškontrole.

Dvīņi

Viņi ir mērķtiecīgi un atbildīgi cilvēki. Šķiet, ka īsti neiederas šajā sarakstā? Neskatoties uz jau nosauktajām īpašībām, viņi mēdz ļauties "straumei". Atsevišķos dzīves periodos tam ir pozitīva ietekme, jo katram nepieciešama "pārlādēšanās".

Jaunavas

Jaunavas ir apbrīnojami gudras un dzīvi mīlošas. Viņu vieglprātība izpaužas nebeidzamā optimismā un vēlmē palīdzēt citiem. No šādiem cilvēkiem nav jābaidās, bet gan jāiedvesmojas no viņu neizsīkstošā viegluma.

Mēžazis

Mežāži vienmēr uzskatīti par konservatīviem indivīdiem. Taču arī viņi mēdz būt vieglprātīgi, kad apnīk pasaules nozīmes problēmu risināšana. Mežāžiem patīk izbaudīt vieglprātīgu atpūtu.

Vēzis

Vēžu vieglprātība izpaužas viņu drosmē. Viņi var izdarīt arī ko gluži neprātīgu. Tomēr jāatzīmē, ka daudzējādā ziņā viņi to darīs nevis sevis, bet gan mīļoto cilvēku dēļ.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Izrādās, ka es, Ūdensvīrs, ir prātīgs cilvēks.

13.novembris, 13:10 Atbildēt

Meitenei, bildē, pupi ir ok. Cepurīte nav svarīga.

16.novembris, 20:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas