Ar kādiem produktiem nedrīkst ēst gaļu?

tautaruna.lv 23.jūnijs, 15:10
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Krievijas endokrinoloģe un uztura speciāliste Tatjana Bočarova atklāja, ar kuriem produktiem nevajadzētu ēst gaļu, ziņo RIA Novosti.
"Gaļai un piena produktiem nevajadzētu būt līdzās vienā ēdienreizē.

Fakts ir tāds, ka kalcijs, kas ir sieros, pienā, jogurtos, vidēji par 50-60 procentiem pasliktina dzelzs uzsūkšanos organismā. To ir svarīgi ņemt vērā, kad runa ir par bērnu uzturu, grūtniecēm, pacientiem, kam diagnosticēta anēmija ", sacīja Tatjana Bočarova.

Pēc ārsta ieteikuma ir veselīgāk ir ēst gaļu kopā ar glāzi citrusaugļu sulas vai ūdens nekā kafiju vai tēju. Šajos dzērienos atrodamais polifenola tanīns arī samazina dzelzs uzsūkšanos.

Turklāt gaļa ir grūtāk sagremojama ar cieti saturošiem produktiem: maizi, kartupeļiem, kukurūzu, makaroniem. Šī ir pieņemama kombinācija, taču no tās vajadzētu izvairīties tiem, kuriem ir tendence uz lieko svaru. Pacientiem ar lieko svaru ir labāk ēst gaļu ar zaļumiem un dārzeņiem.

Komentē 3

 
Anonīms
 

gaļu ēd ar zobiem ar ,, gaļu ēd ar nazi un dakžšiņu, ==runa ir par lietu== bet nekad ''gaļu neēd ar produkttiem'' -- nogalināttt par kroplīgu akuzaīva lietojumu --- '' nogalināt par ''°viņš valkā bikses ar pumpiņām '' -- nogalināžtt tts valodnieku kas aizsttāv tik jkroplu akuzatīva liettojumu -- akuizatīvu legāli ir liettot tikai ja runā par lietu ar kuru veic darbību ------- ----------------------------------------------------------------------------------- naszi rīklē ja saka ''nēsā bikses at pumpuiņām''-- bez nāvessoda iziktu ja sacīttu ''nēsā pumpainas bikses'' --tā vēl var teikt --

24.jūnijs, 0:30 Atbildēt

Gaļu vispār nevajag ēst, JŪS VISI ESAT ATSALDĒTIE!

24.jūnijs, 10:45 Atbildēt

drīkst ēst tikai '' antikovid'' kožlenes un uzdzert vakcīnas

26.jūnijs, 10:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:44

Jaunākās diskusijas