Gundars Āboliņš nevēlas atgriezties vietā, kur tapa "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

tautaruna.lv 23.jūnijs, 10:29
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Lai gan aktieris Gundars Āboliņš ieradās uz kanāla TV3 organizētu viesošanos leģendārās Jāņa Streiča filmas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" uzņemšanās vietā Saknītēs jeb Bieku mājās, viņš saka, ka tas laiks ir pagājis un nav bijusi ne interese, ne vēlēšanās tur atgriezties, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Limuzīnam - 40! Kino leģendas un jaunās teātra zvaigznes tiekas Raiskumā" izdevumā "Kas Jauns".

Apskatot kādreizējo filmēšanas vietu, Gundars secināja, ka gadu gaitā ir notikušas vairākas pārmaiņas, jo laiks nevienu nesaudzē.

"Īstenībā mani nācās ilgi pierināt un pielauzt te agriezties. Man nebija tādas intereses. Jānis Streičs vispār kategoriski atteicās," pauda Āboliņš.

Jāpiebilst, ka Āboliņu filmā atceras kā smalko Uģīti. Filmēšanas laikā aktieris bijis vien 20 gadus vecs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Jā, Āboliņu filmā atceros kā Uģīti, kurš filmēšanas laikā bija 20 gadus vecs un tēloja egoistisku un izlutinātu skolotājas dēliņu.

23.jūnijs, 11:11 Atbildēt
Fra

ūja, ūja, egoisma un izlutinā'tības tur jau nu gan nebija; un tajos laikos, salīdzinot ar šodienu, varētu teikt, ka izlutinātu egoistu vispār nebija...

23.jūnijs, 12:20 Atbildēt

Man ļoti patika Gundars Āboliņš nesenajā izmeklētāja Pētersona lomā slavenajā JRT seriālā "Aģentūra". Izcila humora sajūta! Novēlu tālākus panākumus un priecīgus Jāņus!

23.jūnijs, 11:12 Atbildēt

Tur Lāsma neiedeva,tāpēc arī negribas atgriezties!

23.jūnijs, 14:18 Atbildēt

Gundars vispār ir baigi sakarīgs čoms, kurš bieži izsaka sakarīgas domas. Ieklausīsimies!

23.jūnijs, 20:50 Atbildēt

dažreiz ir sāpīgi atgriezties jaunībā

23.jūnijs, 21:12 Atbildēt

Es arī vairs negribu atgriezties Bieku mājās jeb Saknītēs, kur man bija iespēja viesoties pirms vairākiem gadiem. Var teikt, viesojoties šajās mājās un ieraugot to, kādā stāvoklī šobrīd ir šī māja, vairs nevaru ar prieku skatīties šo filmu. Jo mājas iekšpusē valda tāda netīrība un cūcība. Pa to var pārvietoties tikai kā pa tuneļiem. Viss ir aizkrauts. Mājas saimnieces to ir nolaidušas līdz kliņķim, un viņām vēl pie tam nav kauna ar šo māju veco, labo slavu pelnīt naudu.

23.jūnijs, 22:26 Atbildēt

Ir tāds teiciens - nekad neatgriezies tur, kur tev kādreiz bija labi! Liela gudrība...

24.jūnijs, 13:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:13

Jaunākās diskusijas