"Nevarēju ne paēst, ne pastrādāt"; rīdziniece kļūst stāvus bagāta

tautaruna.lv 23.jūnijs 2021, 18:15
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Nesen pie 100 000 eiro laimesta Simtgades loterijā tikusi kāda 25 gadus veca rīdziniece, kas strādā finanšu jomā. Laimīgo loterijas biļeti viņa bija iegādājusies Latvijas Loto kioskā 13. janvāra ielas tunelī Rīgā, informē "latloto.lv".

Viņa stāsta, ka periodiski - pāris reizes mēnesī - mēdz nopirkt pa kādai momentloterijas biļetei.

Pēdējā gada laikā, kopā ar draugu ceļojot pa Latviju, esot pasākuši dažādās Latvijas vietās uzspēlēt loteriju. Taču savu laimīgo biļeti viņa iegādājusies Rīgas centrā.

“Biļeti nokasīju, sēžot mašīnā. To sajūtu nav iespējams aprakstīt! Es skatījos uz biļeti un domāju, ka acis melo,” viņa stāsta. Pirmais zvans bijis mammai, kura arī sākumā neticējusi un nesapratusi, ko ieteikt, ko darīt.

“Saprotiet, ne jau katru dienu tu saņem tādu telefonzvanu,” spriež laimētāja. Viss vakars pagājis šoka stāvoklī. “Nevarēju ne paēst, ne pastrādāt, ne padomāt. Visas domas grozās tikai ap to, kā tālāk dzīvot, ko īsti darīt. Jo man tiek piedāvāta fantastiska iespēja, kas paver daudz un nozīmīgas durvis,” tā jaunā sieviete. “Naudu iztērēt jau ir viegli, bet gribas ar šo iespēju izdarīt kaut ko prātīgu.”

Galējais lēmums par to, kā laimestu tērēt, vēl nav pieņemts, bet laimētāja padalījās, ka grib gan palīdzēt mammai ar pensiju, gan citādi parūpēties par vecākiem. “Tagad plānoju, kur laimestu varētu ieguldīt... vai varbūt atvērt savu biznesu. Vēl jādomā.” Vienīgi par jaunu autmašīnu laikam lēmums jau pieņemts - tā būs kārotā Toyota C-HR.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:44

Jaunākās diskusijas