Tuvākās dienas būs dzestras! Meteorologs atklāj, kad kļūs siltāks

tautaruna.lv 5.decembris 2021, 16:20
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "Twitter" atklāja, kāds laiks gaidāms tuvākajās dienās. 

Trallis informē, ka šodiena, 5. decembris, būs vēsāka diena šoziem.

Arī turpmākās dienas laiks būs ļoti dzestrs. Vietām gaisa temperatūra var sasniegt pat -20 grādus.

Meteorologs prognozē, ka siltāks laiks Latvijā atkal iestāsies pēc 10. decembra.

Jau vēstījām, ka šobrīd dažādi meteoroloģiskie dienesti nākamnedēļ prognozē Latvijā ļoti dzestru laiku. Prognozes svārstās sākot no -15 grādiem līdz pat -35 grādiem.

Kā ziņojām, tad svētdiena Latvijā būs dzestrākā diena kopš pagājušās ziemas. Gaisa temperatūra gaidāma no -3 grādiem vietām Kurzemes piekrastē līdz -11 grādiem Vidzemes ziemeļos. Vakarā kļūs aukstāks, Vidzemē un Ziemeļlatgalē sals var pastiprināties līdz 16 grādiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ir KLIMATA PĀRMAIŅAS un ir KLIMATA TERORISMS . Tad šobrīd mēs redzam laika apstākļu ietekmēšanu visneglītākā veidā . Meteorologi piekritīs - Normāli gaisa temperatūra noslīd diennaktī par 3 līdz 5 grādiem . Šobrīd temperatūra diennaktī ir noslīdējusi par 7 grādiem . Tā ir zīme , ka laika apstākļi ir cilvēka manipulēti un veicināti . Vakar bija ap -1 *C , šodien -10 *C un naktī vēl vairāk .

Latvijai nevajag Klimata pārmaiņu programmu . Latvijai nevajag samazināt CO2 izmešus . Latvijai vajag siltumnīcas efektu , lai nebūtu katru ziemu jāsalst - 20 *C . Lido lidmašīnas , izsmidzina ķimikālijas UN IZNĪCINA CO2 SLĀNI un rezultātā rodas krasa gaisa temperatūras atdzišana . Var redzēt ka klimata pārmaiņu programma nav draudzīga nevienai valstij . Latvija ir ziemeļu valsts , tāpēc Latvijai globālā sasilšana ir vēlama . Lai izbeigtu šīs KLIMATA TERORISMA AKCIJAS , iesaku Latvijai izstaties no Klimata pārmaiņu programmas un aizliegt klimata pārmaiņu ķimikāliju izsmidzinošo lidmašīnu pārlidojumus pār Latviju .

5.decembris 2021, 22:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:28

Jaunākās diskusijas