Dienas ir skaitītas! Kristiešu mācītājs paziņo par pasaules galu

tautaruna.lv 13.novembris 2018, 17:23
 
REUTERS/ SCANPIX
Kārtējo reizi ārvalstu mediji publicējuši vēsti par gaidāmo pasaules galu. Šoreiz uzmanību piesaistījušas kristiešu mācītāja Pola Bīglija prognozes, vēsta "Express".

Konspirāciju teorētiķis un mācītājs Pols Bīglijs, kurš apgalvo, ka ziņas par gaidāmā pasaules gala scenārijiem atrodamas Bībelē, norādījis, ka mūsu dienas ir skaitītas.

Bībelē rakstītais norādot, ka asteorīdi, kas šī gada 10.novembrī palidojuši garām Zemei, esot brīdinājums par gaidāmo postu. Viņaprāt, debesīs pēc notikušā esot redzamas Dieva zīmes, kas norāda uz pasaules bojāeju.

Mācītājs arī uzsvēris, ka viņam nav jāpaskaidro, kā notiks pasaules gals, viņa uzdevums esot tikai un vienīgi brīdināt, viņa teikto citē "Express".

Jāatgādina, ka arī NASA asteorīdu pētnieki iepriekš informēja, ka aizvadītajā nedēļas nogalē Zemei garām palidos vairāki asteorīdi.

Tiesa, šī nav pirmā reize, kad brīdina par briesmām, kas it kā ir tuvu un liecina par pasaules galu. Viens pirms trim dienām portāls informēja par to, ka atrasts vēl kāds jauns pierādījums, ka pasaules gals ir pavisam tuvu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Mums no pašas Atmodas sākuma, debesīs rādās Dieva zīmes, bet Latvija stāv kā stavējusi.. Nevar iet bojā ilūzija, jeb hologramma, kā citi skaidro, jo mūs reāli nemaz nav.Visums un planētas, ir tikai sabiezējusi enerģija un viņa nevar aiziet bojā, pēc vielu nezūdamības likuma. Kā citi pareģi un zinātnieki stāsta, tad mēness ir sācis attālināties no zemes, jo tam trāpīja asteroīds. Tad arī zeme, var mainīt savu rotācijas leņķi ap zemes asi un var būt pamatīgas klimata pārmaiņas.. Tiesa gan ne rīt un ne tik drīz, kā mums te pareģo..

13.novembris 2018, 18:36 Atbildēt

Nu vislabāk būtu laikam ja norāditu ari-kurš pēc skaita jau tas varētu būt-(aptuveni laikam ja rēķinātu jau no 1990-mitā-tad laikam jau aptuveni kāds 38.-tais laikam) kas ari laikam tā diezgan pamaz vēl būtu

13.novembris 2018, 18:57 Atbildēt

Tak šitādus gala sludinātājus piesiet pie koka pliku mežā, vasarā, lai odi kārtīgi sapotē viņam to galu.

14.novembris 2018, 22:01 Atbildēt

Noup, kļūdaini, tie asteroīdi tur lidinās, lai mani nobaidītu un es beigtu beidzot pīpēt, get that father, promissed I do try;)!

14.novembris 2018, 22:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:51

Jaunākās diskusijas