Lāčplēša dienā sieviete veikalā piedzīvo ko tādu, kas pamatīgi sabojā omu

tautaruna.lv 13.nov 2018
 
F64
Kāda sieviete atklājusi, ka "Narvesen" veikalā Rīgā piedzīvojusi aizvainojošu attieksmi no pārdevēju puses.
Skumji, kad saskaries ar tādiem darbiniekiem, kuri, tā vietā, lai būtu laipni un pretimnākoši pildot savus darba pienākumus, nespēj apslāpēt savas negatīvās emocijas un tās izlādē uz pircējiem.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka vēlējusies nopirkt metāla nozīmīti Latvijas karoga formā, taču pārdevēj attieksme viņu šokēja.

"11. novembrī Lāčplēša dienas svētku rītā iegriezos Narvesen kioskā, kas atrodas Rīgas dzelzceļa stacijas ēkā. Vēlējos nopirkt metāla nozīmīti Latvijas karoga svētku formā. Sākām runāt ar jauku pārdevēju - mācekli. Jautāju, kā šo nozīmīti piestiprināt, jo tā bija iepakota, un īsti nesapratu - baidījos, vai tas neatstās caurumu apģērbā. Nez no kurienes burtiski "izlidoja " jauneklis ar papīra kafijas tasi rokās (arī pārdevējs) un ironiski uzbrēca: "Varbūt jūs gribēsiet, lai mēs vēl arī piestiprinām to pie jūsu apģērba? "

Jutos izbrīnīta un nepatīkami pārsteigta, jo meitene, kura stāvēja aiz letes tikko kā sāka skaidrot, kā šo karodziņu jāpiestiprina. Skumji, kad saskaries ar tādiem darbiniekiem, kuri, tā vietā, lai būtu laipni un pretimnākoši pildot savus darba pienākumus, nespēj apslāpēt savas negatīvās emocijas un tās izlādē uz pircējiem," raksta pircēja.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam sūdzas par pārdevēju attieksmi Latvijas lielveikalos. Tā, piemēram, nesen kāds pircējs sūdzējies, ka viņš netika ielaists veikalā Vecmīlgrāvī.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

Jā, jā! Mucā augusi un pa spundi barota, ja savā vecumā vēl nezina kā piespraust nozīmīti.

13.novembris 2018 Atbildēt

Nu, nu izklausās, ka arī strādājat apkalpojošā sfērā. Un kur tas laiks, kad bija modē piespraudites, nav ko brīnīties, ja nemāk.

14.novembris 2018 Atbildēt

Un tu zini? Kultūrai ir jābūt. Pats esi caur spundi izlaist. I...... T

14.novembris 2018 Atbildēt
Čalis Smukais > dina.ozola

Tad jau sanak ka kadu laiku apakaļ esi iemacijies braukt ar riteni tad pec vairakiem gadiem nemak braukt.Es piemeram 15 gadu vecuma iemacijos tad 10 gadus nesanaca braukt bet pec tik ilga laika uzkapu uz ritaņa un maceju braukt.

15.novembris 2018 Atbildēt
Čalis Smukais > rolands.sunakslis

Kur kultura pret pardevejiem.Esmu redzejis gadijumus ja cilveks strada aiz kases tad viņš ir nekas un uz viņu varu izgast savu žūlti.

15.novembris 2018 Atbildēt

Smieklīgi, sievietei jāmāk uztvert humors..

13.novembris 2018 Atbildēt

Ir tāda lieta kā sarkasms.. Bet, ja ari bija negativā noskaņojumā un izlādēja to uz kundzīti, tad es pat nebrīnos.. par tādām algām kā tie nabadziņi strādā, es ar izietu no "rāmjiem" par sikumiem!

13.novembris 2018 Atbildēt

mhm un kad visi klienti naak izgast savas emocijas uz mums ? ko tad dot bezmaksas konfektes..

13.novembris 2018 Atbildēt

Te arī ir tas āķis, nav Lv savstarpējās cieņas. BĒDĪGI.

14.novembris 2018 Atbildēt

Nu riktīga aita tā pircēja! Kāda suņa pēc pārdevējam būtu jāzina, kā piespraust kaut kādu tur sūda nozīmīti?! Ja kāds pirks prezervatīvu, tad arī pārdevējai jāpalīdz pircējam to uzvilkt?!

15.novembris 2018 Atbildēt

Ir dažādas piespraudes, ar spraužamu adatiņu, kā kniepadata. Un ar adatiņu, ko izdur caur apģērbu un otrā pusē jāaizskrūvē tā ciet. Uzskatu ka pārdevējam jāzin ko viņš pārdod un laipni jāpastāsta ja pircējs vaicā.

Ja cilvēks strādā uzņēmumā par pārdevēju, tad viņš pārstāv uzņēmēja intereses un dara visu, lai pircējs pats vēl tirdzniecības vietā atkārtoti iegrieztos un citiem šo vietu ieteiktu kā labu.

15.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas