Vai Jums ir zināma partija par kuru balsosiet šoruden gaidāmajās Saeimas vēlēšanās?

Andris Miloshs

  1. KPV un tikai KPV

2.jūlijs 2018, 12:19 (2.jūlijs 2018, 12:20 - labots)
RoTi

Noteikti nebalsošu par Ušakova, Ždanokas, Sudrabas, Viņķeles, Lemberga, Putna, Artusa, Pavļuta (Skrides), Dūklava (Brigmaņa) un tml Latvijai nedrošām partijām...

4.jūlijs 2018, 16:50
Jānis Drīksna

Arī balsojums par mazāko ļaunumu ir ļaunuma vairošana. Tāpēc vispār neiešu urnot.

7.jūlijs 2018, 8:08
alberts

šai zemē aizliegt balsot visiem aptaurētajiem pensionāriem un komunistiem-čekistiem....JĀBALSO TIKAI PAR KPV !!! Sapratāt,vecie ņergas?

11.jūlijs 2018, 5:58
alberts

...un laiks organizēt jauno Kaupēna brigādi,kas likvidēs taisnīgā tiesā valsts zagļu bandu-koalīciju ZZS,NA un V !!!

11.jūlijs 2018, 6:03
Rūta

 

Balsošu, bet pagaidām nav īstas skaidrības par ko.

11.jūlijs 2018, 22:27 (11.jūlijs 2018, 22:31 - labots)
margeritta

Skaidri vēl nezinu. Noteikti ne par Saskaņu, arī ne par tām partijām, kas pieņem "staigātājus". Nacionālajā apvienībā esmu vīlusies, tā ka par šiem arī diez vai. Kad pienāks tas brīdis, kad varēs balsot par personībām, nevis par partijām?? 

12.jūlijs 2018, 19:56
gejs

Vai tad mums ir partijas? Man likās ka tikai noziedznieku bandas.

 

12.jūlijs 2018, 20:48
Andrejs

Es zinu, ka nebalsošu par sarakstu, kura pārstāvji neapņemsies: samazināt deputātu skaitu Saeimā līdz 45 - 50, nenoteiks deputātiem izglītības cenzu (nav neprašas parlamentā vajadzīgi), nenoteiks, ka deputāts ievēlams no vēlēšanu apgabala - novada un var tikt atsaukts bez kompensācijām (politiskā atbildība ir uzskatāma par visīstāko bezatbilību).Ja tādu sarakstu neatradīšu, balsošu ar tukšu aploksni. Balsošu noteikti.

12.jūlijs 2018, 21:34
Tautas balss

Par visu ko, tikai ne par NA. Tās izdzimteņi Resnačš, Bērziņš, Gerhards, Iesalnieks, Jantariks, Mūrniece, Rībena un pārējie  ir šīs valsts mēsli un sūdi, kuri tikai ellei ir derīgi.

13.jūlijs 2018, 1:46
Jānis Ķengurs

Nav jau neviena partija. Visas zagu bandas jau ir nomēģinātas un atklātas- tēlo latviju bet patiesībā prasti kremlini izzog. Tās nav partijas. Nav neviena partija kura netēlotu kārtējai zādzībai atstājot aiz sevis jaunus parādus citiem bez piekrišanas.

15.jūlijs 2018, 1:46
Andris Vilde

Cilvēces labklājību ceļ inženieri, kas ievieš inovācijas. Politiķi pārstāv savu sponsoru grupējuma intereses kuri grib saglabāt savas ietekmes. Un veidojas situācija, ka inovācijas neieviešas un nekas radikāli nemainās. Tikai tad kad inženieri tiek atbalstīti ar finansējumu no tautas var ieviest inovācijas https://lend.skyway-capital.com/?partner_id=167899

 

 

 

 

16.jūlijs 2018, 2:12
Tautas balss

Man ir zināms, ka balsot ir bīstami, jo atdot savu balsi par pašlabuma meklētājiem, samaitātiem un melīgiem varaskāriem izdzimteņiem ir absolūti nepiedodami.

16.jūlijs 2018, 13:37
Hugo_dēls

to  Elijah

 

Es arī par NA, - tev, pūkainajam maskavas lācītim, par prieku...!!! tu, protams, esi dāsns, nesautīgs, godīgs, miermīlīgs trusītis kremļa saitītē... (patiesībā truši ir ļoti nežēlīgi saustarpējās attiecībās...)!!!  ...un tavs naids ir uzkītoši saskaņots ar tavu saimnieku...!!!  

17.jūlijs 2018, 16:23
Purkinsons

Tikai par pidariem, tātad SASKAŅA.

 

17.jūlijs 2018, 19:43
Ragnars

Hugo dēlam.

Neņem to slimo sektantu "Elijah" par pilnu. Iespējams, ka viņš speciāli raksta visādas dumības.

 Kaut arī - Verba volant, scripta manent.

18.jūlijs 2018, 9:24
Sandra Harmonija

nevar balsot par Uldi Auguli, gerhardu, danu reiznieci, par  urbanoviču resno krievu!

 Balsot var par Jutu strīķi , Juri Jurašu!

20.jūlijs 2018, 0:07
Tautas balss

Protams!

Juta Strīķe un Juris Jurašs nav no VECĀS komunistu bandas, tā ka, izvēle laba. Sargaties tikai no NA, un no tās mērgļim Gerharda, pidara Iesalnieka, vecās tirgus bābas Rasnačas, maukura un teķa Parādnieka, fantomasa Bērziņa un pārējiem šīs šaikas nacionāliem bandīties, kuriem tikai izlaidība prātā, bet uz mēles - svētais Augustīns, kam vispār nebija sakari ar sievietēm, pat ne ar svēto Klāru. Sargaties no Mēnešreiznieces, kura nav ne zaļa, ne zemniece, toties neārstējama nimfomāne, un no tās sarkaniem sabiedrotajiem - komunistiem.

20.jūlijs 2018, 12:52 (20.jūlijs 2018, 12:56 - labots)
Alvis Siliņš

KPLV

KPLV

KPLV

KPLV

KPLV

Mana sirdsapziņa būs tīra kad nākamie 4 gadi atkal būs pa reni ar ZZS priekšgalā. 

20.jūlijs 2018, 13:32
Elijah

Nāve saistoša visiem. Ir tiem, kam netīra sirdsapziņa, ir tiem, kam tīra. Kuri no šiem šos 4 gadus piedzīvos, vien Dievam zināms. Domājams, ne daudzi.

Labāk pašam SAVUS grēkus nožēlot, jo citu vietā to izdarīt NAV iespējams.

20.jūlijs 2018, 16:11

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:00

Jaunākās diskusijas