Pavļuts pauž savas sajūtas, uzzinot, ka pieprasīta viņa demisija

tautaruna.lv 26.oktobris, 21:57
 
Kaspars Krafts / F64
"Esmu sarūgtināts," šādi reaģēja veselības ministrs Daniels Pavļuts, uzzinot, ka Latvijas Ārstu biedrība pieprasījusi viņa demisiju.

"Esmu sarūgtināts, negaidīti uzzinot par Latvijas Ārstu biedrības lēmumu prasīt manu demisiju. Saprotu neapmierinātību ar valdības sniegumu pandēmijas laikā, mediķiem ir ārkārtīgi smags laiks. Aicinu kopīgi pārvarēt šo krīzi. Esmu sasaucis nozares stratēģiskās padomes sēdi," ierakstā mikroblogošanas vietnē "Twitter" pauž D. Pavļuts.

Portāls NRA jau rakstīja, ka Latvijas Ārstu biedrība pieprasījusi veselības ministra Daniela Pavļuta ("Attīstībai/Par!") demisiju. Biedrība aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus. Uz šo soli ārstus pamudināja Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānotā mediķu mobilizācijas izsludināšana.

Speciālās brigādes ārsts, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents Roberts Fūrmanis LTV raidījumā "1:1" atzina, ka biedrībā tika pārrunāta arī iespēja pieprasīt visas valdības demisiju, tomēr biedrība izlēmusi pieprasīt D. Pavļuta demisiju. Un šis lēmums bijis vienbalsīgs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 27

 
Anonīms
 

Kariņa kungu arī un levitu nahrenizet

26.oktobris, 22:13 Atbildēt

Viņus tauta ievēlēja. Tu pats ievēlēji.

Kamdēļ tagad gaudies?

26.oktobris, 23:47 Atbildēt
Bobijs Šmurga > 583738203030947

Levitu? Tauta ievēlēja ? xDDDD vai gadījumā ne Saeima ievēl prezidentu?

27.oktobris, 1:18 Atbildēt
Rauls Abikis > 583738203030947

kurš ievēlēja!?!? kariņs and co dabūja 5,2 %!!!

27.oktobris, 3:57 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > bobijs.murga

Jā, Saeima ievēl prezidentu. Bet kas ievēl Saeimu?

27.oktobris, 16:23 Atbildēt

Varētu gan padomāt, ka kāds briesmīgi vēlas būt viņa vietā... Ne jau viņš viens pieņem jeb drīzāk nepieņem lēmumus, vienkārši visai valdībai nav mugurkaula.. Pirmkārt jau vajadzētu ar kaunu aizdzīt tos, kuri nav solidāri ar tautu un uzskata, ka uz viņiem neattiecās obligātā vakcinēšanās.. ko tādi puvekļi dara mūsu valdībā? Tādi arī pieņem tos lēmumus, kuri ne pie kā laba nenoved...

26.oktobris, 22:15 Atbildēt

Vakcinēšanās joprojām nav obligāta. Bet ļoti ieteicama! Nevakcinētie drīz nevarēs iziet no mājas, bet vakcīnu viņiem ar varu neviens nespiedīs, tā būtu pareizi.

27.oktobris, 18:06 Atbildēt

Iemidzināt lopus.... Ar Kariņu un Levitu vienā palātā...

26.oktobris, 22:31 Atbildēt

Bet tu viņus ievēlēji. Saproti, viņi nāca pie varas brīvu vēlēšanu rezultātā. Tauta ievēlēja. Viss!

26.oktobris, 23:50 Atbildēt
Martins Smilga > 583738203030947

tu esi pauts

26.oktobris, 23:52 Atbildēt

Daņuk,ko nu?Dirsā mati,he,he!!!

26.oktobris, 22:40 Atbildēt

Kaads naivums-ar cilveeka mainju nekas nemainiisies!!!!! Atnaaks cits Pavljuts,un atkal viss pa vecam! Jaamaina visa sisteema,bet to neviens nedariis!

26.oktobris, 23:00 Atbildēt

Pianistiņš un OIKa aizstāvis savos murgos domāja ka dziedot kopā ar nožēlojamo Kankariņu pie varas siles būs mūžīgi? Bija tāds neaizvietojamais ministru ministrs Vladimirs Makarovs. Pastulbs tēvzemietis, kuru lika visās ministrijās par ministru...

26.oktobris, 23:06 Atbildēt

Nu kas tas ir, ka VM nevar konsultēties ar LĀB,ar profesionāliem cilvēkiem, mediķiem! Protams, ka jāiet prom, ja neprot vai nevēlas sadarboties un uzklausīt mediķus. Nav laika nekādām spēlītēm vairs. Pietiek jau.

26.oktobris, 23:34 Atbildēt

Meklē grēkāžus. Cik atceros saeima atteica valdības aktivitātes.Tur rokas par īsu.?

Sajūta ka Latvijas negācijas rada un nosaka kaut kur citur- Putlerstānā.

27.oktobris, 0:09 Atbildēt

Šitajais te pauļppļuts smagi pārpļutījies - tak ne jau iesalniek.dzintaru tipa... par klinisku priduroku var paspēt iztaisītiēs ....

27.oktobris, 6:58 Atbildēt

Kas tad mainīsies? Nu pilllliiigi nekas. Būs taka viņreiz ka to dj dāmu ka palaida. :)

27.oktobris, 7:15 Atbildēt

nu tev jau sen vajadzēja aiziet ,jau pēc nepareizās potes berniem ,ja tā bija kļūda ,tad tu kapellmeistar esi vislielakā kļūda tai vietā!!!

27.oktobris, 7:16 Atbildēt

varbūt ka kariņam vel ir kāds pianists ko var iesēdināt ministru krēslā droši vien izdevīgi tādi jefiņi

27.oktobris, 7:18 Atbildēt

Ak, nabadziņš sarūgtināts, ka tik nesāk bimbāt. Bet re - jau veic pretpasākumus, lai noturētos tai krēslā, kā goda vīrs neprot aiziet. Tā smerdeļi vienmēr rīkojas. Pēdējais brīdis ir aizlaist mizkastē šo tukšmuldonīgo demagogu un nodokļu maksātāju naudas izšķēdētāju, tā kā Ukrainā - pa tiešo iemest mēslu kastē. Tik tukšs un neprasmīgs ministrs un politiķis Latvijas tautai nav vajadzīgs. Īstā vieta viņam mēslainē

27.oktobris, 8:04 Atbildēt

Pašam jau sen vajadzēja aiziet .

27.oktobris, 10:32 Atbildēt

Savas sajūtas varēsi paust, atrodoties aiz restēm.

27.oktobris, 10:51 Atbildēt

Tas ir solis tuvāk valsts militārajam apvērsumam, ko klusībā organizē Pabriks.

27.oktobris, 10:53 Atbildēt

Vaidzēja domāt pirms tam. Nākošos karinju un levitu

27.oktobris, 12:12 Atbildēt

Ne Levitu ne Kariņu ne Pauļutu tauta neievēlēja. Un vispār kas tas par veselības ministru bez izglītības.??? Par ministru vajadzētu būt tās nozares speciālistam. Kā Pauļuts pats vienā intervijā teica ka viņš nezinot kas ir trombi utt

28.oktobris, 7:05 Atbildēt

Pavļuts kaut ko nesaprot, kas ir pieprasījis viņa demisiju??? Tā nav Saeimas opozīcija, cilvēki ielās un tirgus laukumos un t.t. Tie ir ārsti, mediķi, medpersonāls, lielākā mediķu saimes daļa, kas sniedz iedzīvotājiem, to veselībai un dzīvībai, tik svarīgos medicīniskos pakalpojumus. Un Veselības ministrija ir iestāde, kurai jānodrošina ārsti un viss medicīniskais personāls ar infrastruktūru, iekārtām, aparatūru, medikamentiem un visiem palīglīdzekļiem, lai tie varētu sniegt pacientiem augstāko iespējamo medicīnisko palīdzību, veselības atgūšanai un darba spējas atjaunošanai. Bet veselības ministrijas mājas lapā par Veselības ministrijas virsmērķi un mērķi ir tikai ūdens un nekā konkrēta......

28.oktobris, 13:23 Atbildēt

Latvijas iedzīvotājiem ir jāatbalstsa mediķu prasības par Pavļuta demisiju. Savādāk notiks strauja mediķu emigrācija no Latvijas. Valdošā kliķe Saeimā ir izveidojusi karteli un apgalvo, ka nākošo valdību nav iespējams izveidot un kartelis sabruks, bet vai tāpēc sabruks Latvija. Ir jādod iespējas citiem Saeimas deputātiem veidot jaunu valdību, iespējams tehnisko profesionālo, kas spēs iedegt kādu cerības stariņu šeit vēl dzīvojošiem Latviešiem.

28.oktobris, 13:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:07

Jaunākās diskusijas