Samanta Tīna atklāj, kā tiek kritizēta

tautaruna.lv 10.jūnijs, 11:43
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Dziedātāja Samanta Tīna pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa nolēmusi vairāk laika veltīt sev un, kā atklāj kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra", pa šīm dienām ir sasmēlusies spēkus.

Samanta, kura nesen piedzīvoja vizuālās pārvērtības, mainot frizūru, šovā atklāj, ka saņēmusi daudz kritikas gan Eirovīzijas gatavošanās laikā, gan tagad pēc konkursa.

Arī par savām āfrikāņu bizītēm dziedātāja saņēmusi negācijas. "Tas viss, ko es Eirovīzijas gatavošanās laikā saņēmu, un arī tagad - pēc Eirovīzijas... Protams, ka ir tās negācijas! Jūs domājat, ka es par savām bizēm arī šobrīd nesaņemu negācijas?" - retoriski jautā dziedātāja.

"Ūdeni dzert es nevaru, bizītes taisīt es nevaru. Publiski izteikt savu viedokli es nevaru, bet visi citi var mums izteikt viedokli un trīsstāvīgos vārdos," norāda Samanta.

Jau vēstījām, ka dziedātāja sociālās vietnes Instagram tā dēvētajos īsajos stāstiņos dalījusies ar video un attēliem, kuros demonstrē gan jaunās frizūras tapšanas procesu, gan rezultātu.

Kā video atklāj Samanta, bizīšu pīšanas process kopumā aizņēmis 13 stundas.

"Visi, kuri nevarēja sagaidīt - nu ko, pa lielam 13 stundas pagājušas un es esmu gatava balles kleitai. Paldies," par jauno frizūru saka Samanta.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Peredasti arī saņem daudz kritikas, kad ar savu dzīves stilu uzbāžas normāliem cilvēkiem. Ja Tīna mājās bizes kaut kūsī pītu un ar to publiski nelielītos, visiem būtu pokuj.

10.jūnijs, 11:47 Atbildēt

Ja Samanta par katru reizi, kad iedzer ūdeni, nekladzinātu soctīklos, nevienu tas nesatrauktu... Ja sāks bazūnēt par katru tualetes apmeklējumu, arī kritizēs...Tās bizītes izskatās briesmīgi, nevaru iedomāties nevienu balles kleitu, kas varētu piestāvēt tām klusajām šausmām... Kad pati beidzot sapratīs, ka šī frizūra ir galīgi garām, tad varēs tās bizītes līdz ar ādu nogriezt.

10.jūnijs, 13:13 Atbildēt

tuvumā apskati viņas vaigu implantus.Izkropļoja seju

10.jūnijs, 13:35 Atbildēt

dmitrijs ir 2021.gada Latvijas goda pederasts un Pujene ir 2021 gada Latvijas goda prostituta

10.jūnijs, 17:31 Atbildēt
Roberts Cipulis > marcis

piderpedofīlgejs mārcis ir divu peģiku un surogātmātes izspiesta surogāt ļerpata.

10.jūnijs, 22:21 Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Mārcīti, cik mīļi... Tiešām esi ar mieru savu sūri, grūti pelnīto titulu atdot man??? Paldiesss milzīgs... bet nu nevajag jau tā ziedoties, paturi to goda titulu sev, es jau kaut kā iztikšu...

11.jūnijs, 0:20 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Ko apsaukājies? Pujene par tevi kaut vienu vārdu uzrakstija? Tu vari pats savus bērnus,mazbērnus apsaukāt ne svešus cilvēkus.

11.jūnijs, 14:29 Atbildēt
Juris > marcis

Bet Marcis Dzelme ir 2021. gada Latvijas lielākais idiots un kazu pisējs !

12.jūnijs, 15:31 Atbildēt

Samanta nav vienīgā tāda mani arī kritīzē nepatīk pilnīgi nekas un kāpēc tā ir jo latvieši nav apmierināti nearko un ir skauģi lai viņa dara ko grib nju un.

10.jūnijs, 13:32 Atbildēt

Tevi noteikti bieži kritizē par pareizrakstības normu neievērošanu, ko..?

10.jūnijs, 14:07 Atbildēt

Bet caurmērā mērķis sasniegts- saibiedrības uzmanība dīvai tikusi, lai arī lielākoties negatīva. + vēl iemesls sevi pažēlot, kas elveškā mītošajiem ļaudīm jo bieži ir maizes vietā.

10.jūnijs, 14:10 Atbildēt

Precīzi!

10.jūnijs, 16:03 Atbildēt

Lamājies pretī un gūsi sirdsmieru.DDD

10.jūnijs, 16:21 Atbildēt

pidin parim jau laikam patik vares iet Kaseram un janitei par surogatmati

10.jūnijs, 19:07 Atbildēt

No kaseriem un surogatmātēm dzimst surogāti,piem. mārcis kazu drāzis.

10.jūnijs, 22:23 Atbildēt

Savu veselību jau bojā nevis citu

10.jūnijs, 23:34 Atbildēt

Nevajag darīt pāri Mārcim,viņš tak nav vainīgs pie savas garīgās atpalicības,morālā kropluma...Kā kucei piedzimst kucēni un kļūst ar laiku par pieaugušiem suņiem....Tā kādai ir piedzimis Mārcis-daunis -kazpisis un kļuvis par izcilu stulbeni....

10.jūnijs, 23:43 Atbildēt

Pinīgi Jums piekrītu Alvil ! Ļoti precīzi pateicāt par Marci !

12.jūnijs, 15:35 Atbildēt

Samanta! Neņem galvā un pie sirds to idiotu, kretīru, gan sieviešu un vīriešu kārtas impotentos komentārus, jo parasti tādi paši ne uz ko nav spējīgi.

Tu esi FORŠA!

11.jūnijs, 14:11 Atbildēt

Samanta noteikti šo izlasīja!

12.jūnijs, 10:07 Atbildēt

Samanta Tīna vislabākā!!!

13.jūnijs, 12:35 Atbildēt

Pati izdomā kaut ko un pati arī savus izdomājumus kritizē.

14.jūnijs, 8:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:54

Jaunākās diskusijas