Parāda, kā Samanta Tīna izskatīsies uz Eirovīzijas skatuves

tautaruna.lv 12.maijs, 10:30
 
EBU/Thomas Hanses/eurovision.tv
Dziedātāja Samanta Tīna ir ieradusies Roterdamā, kur aizvadījusi pirmo mēģinājumu uz Eirovīzijas skatuves.

Kā redzams, priekšnesumam izvēlēti spilgti un izteiksmīgi zaļas krāsas tērpi.

"Uzkāpjot uz lielās Eirovīzijas skatuves, biju tik aizkustināta, ka acīs saskrēja asaras - es sapratu, ka šis mirklis, uz kuru esmu gājusi tik daudzus gadus, ir bijis tā vērts, es esmu laimīga!"- pirmajos iespaidos dalās dziedātāja.

Samanta Tīna sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar foto un video no došanās ceļā uz konkursu, kā arī paudusi savu sajūsmu par notikumu.

"Tas tik tiešām notiek! Man sev ir jāiekniebj,lai saprastu kā tā ir īstenība! Mēs esam gatavi!" - raksta dziedātāja.

Jau vēstīts,ka Samantas Tīnas skatuves tērpu veidojis Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis. “Skatuves tērps, kurā Samanta piedalās konkursā, ir sievišķīgs, elegants, dīvisks, ja tā var teikt. Sākotnējā ideja par Samantu kā kareivīgu būtni mēģinājumu procesā transformējās maigākā tēlā. Dziesma vēsta, ka katra sieviete ir karaliene, un katrai ir dažādas šķautnes - gan kareivīgā, gan romantiskā. Skatuves tērpos spēlējamies ar zaļo krāsu un dažādiem fasoniem. Samantas tērpa īpašākais akcents ir cimdi ar mirdzošām pērlīšu bārkstīm, kas paspilgtina kustības - īpaši kroņa uzlikšanu uz galvas. Otrs īpašais akcents ir kaklarota, kas simbolizē sievietes varenību un kurai iedvesmojāmies no Ēģiptes un senajiem laikiem, kad dievietes un karalienes kakls parādīja viņas statusu un varenību,” stāsta skatuves tērpu autors.

Priekšnesuma laikā uz skatuves kopā ar Samantu Tīnu redzēsim arī bekvokālistes Kitiju Blūmu, Unu Danielu Aizgali un Paulu Saiju. Latvijas delegācijas sastāvā Roterdamā strādā arī priekšnesuma TV režijas konsultants Juris Matuzelis un skaņu režisors Krišjānis Geidāns. Samantas Tīnas grima un frizūras veidošana uzticēta grima māksliniecei un matu stilistei Janai Kozlovai.

Komentē 27

 
Anonīms
 

sapumpētās lūpas un neadekvātā pašpārliecinātība bojā visu tēlu. kā no 90 g, kautkur pagātnē iesprūdusi

12.maijs, 10:47 Atbildēt

Tu Elisa Meilere debila neta mauka,kura reali neko nemak darit,ka visus noliet ar sudiem un mesliem,Andri,Lieni,Hariju,Meganu un vel dauz citus,un tak vienreiz aizver savu smirdgo paksti.

12.maijs, 11:19 Atbildēt

Un galvenais,ka Samana Tina atbalsta LGBT,var Eirovizija ienemt augstu vietu.

12.maijs, 11:30 Atbildēt
kss2 > marcis

Pieveries sūdu lāci!

13.maijs, 8:53 Atbildēt

Nedomaju, ka uzstashanas bus veiksmiga, jo arejais tels vismaz foto izskatas nekads, vina vispar foto izskatas veca. Lai gan kadreiz foto melo, ir neveiksmigi. Katra gadijuma pilnigi pedeja vina nebus

12.maijs, 12:18 Atbildēt

Tu Sandra Odgaard ar savu nozertu mordu,un Samana Tina ir jauna un skaista sieviete,un augstu vietu Eirovizija.

12.maijs, 12:27 Atbildēt
Inta > marcis

tu esi debils un degradējies paša .ūds

12.maijs, 19:23 Atbildēt

Sasniegums kā tāds ir apsveicams, ka arī kāds no Latvijas var ko sasniegt, tiekot uzstāties Eirovīzijā.

12.maijs, 12:34 Atbildēt

Cilvēks cenšās un dara. Lai veicās!

12.maijs, 12:34 Atbildēt

Man aiz kauna pilnīgi vai zem zemes jāslēpjas, kad mani ārzemju draugi ņirgdami jautā, vai tiešām Latvijas pārstāve Eirovīzijā ir lezbiete un draugi ir peredasti.

12.maijs, 12:40 Atbildēt

stulbais,Niderlande,Danija,Francija,Vacija,Anglija,Spanija,Igaunija un vel vairakas Eiropas valstis jau sen ir legalitas viendzimuma laulibas,un laikam tavi Eiropas draugi ir vai nu pederasti vai homofobi.

12.maijs, 13:37 Atbildēt

Un ir Ralfs Eilands atbalsta LGBT.

12.maijs, 13:39 Atbildēt
dzintars > marcis

Mārci ,tu laikam gribi precēt Magones kazu? Es saprotu kur velk tavas runas.

12.maijs, 14:47 Atbildēt
Marcis > dzintars.5fc38a066d1d3

Ej tu idiots dirst ar saviem mugiem,un liec miera ar Samantu Tinu,atradies te baigas eksperts.

12.maijs, 15:17 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Pats tu, Marci, peredasts un homofobs! Padomā savā stulbajā prātā, kādas var būt laulības un to rezultāts, ja apprecas čibriks ar ficuku vai vulva ar vagīnu!

12.maijs, 15:55 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tu pats esi debils pederasts un homofobs,un realais Tvaika ielas 2 pacients,un tak beidzot aizej pie doktora,idiots infantilas,stulbais.

12.maijs, 16:09 Atbildēt

Slavenakie pasaules geji,Sers Eltons Dzons,Fredijs Merkurijs,Dzorzs Maikls un dauz dauz citas slavenibas,

12.maijs, 16:17 Atbildēt
dzintars > marcis

Fredijs Merkūrijs ( īstajā vārdā Farohs Bulsara '' gruppa Queen'').neapstrīdami ir viens no talantīgākajiem dziedātājiem. Ne velti viņu sauca par '' roka karali''. Vienmēr kopš skolas laikiem esmu bijis viņa fans. Nekad nēsmu griezis galvu ,ka viņš bij homoseksuālists. Viņš negāja dzīvnieciskajos praidos un ielas vidū nekopojās ar citu veci,bet to ko viņš darija gej klubos man vienmēr ir bijis nospļauties. Lieta tāda,ka viņš mācēja uzvesties publiskā telpā. Jā,koncertos viņš varēja izmest joku par savu orentāciju,visi kuri gāja uz ''Queen'' koncertiem to zināja un kā zināms ,ja nepatīk var neiet.Paskataties klipu kur dzied viņš ar operdziedātāju Monseratu Kavaljē '' Barselona'' . Nav nozīmes cilvēka seksuālajā orentācijā,bet ir nozīme kā viņš uzvedas publiskā telpā un kā viņš izprot to ,ka viņa orentācija ir savādāka kā dabā pieņemts.

12.maijs, 17:56 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Es tev, Marci, liku padomāt, bet ne vēkšķēt!

12.maijs, 20:42 Atbildēt

bij smuks skuķis,bet uztaisija pīles dupsi sejas vietā. Kad runā, tās lūpas pat nedabiski kustās. Kāpēc jāsakropļo sevi?

12.maijs, 14:45 Atbildēt

Ak, Dīvs...

12.maijs, 16:40 Atbildēt

Meitene malacis. Būs ķēriens. Ieguldīts liels darbs. Domāju, valstīm patiks. Lai nu kā, bet tā ir dzīves realitāte, visā pasaulē. Greiza, nomaldījies. Es esmu kristiete, nu velk tā mīlestība uz savu dzimumu. Sievietes ir jāaizstāv. Viņas ir karalienes un tā jājūtās. Viņas ir pasaules dzīvības nesējas. Tas jāpierāda tupikiem. Lai nu veicās! Nekas slikts. Krāsas aŗī skaistas Dariet kas patīk tad aŗī citiem patiks! .

12.maijs, 23:38 Atbildēt

Iedomājusies par sevi ,neviens normāls cilvēks jau sen neslimo ar zvaigžņu slimību,vienīgi to vēl izteikti piekopj pastalendijā,kur lielākā daļa mazizglītoti,jas skatās un tic visam ko stāsta un mākslīhi rāda.No dziedātājas absolūta nulle,no sievietes ari nulle! Tukša muca,tālu skan!

13.maijs, 8:52 Atbildēt

Foršais Edgars Liepiņš kādreiz teica... kā es māku,tā es maunu! ... kaut tu būtu lācītis zāģu skaidām pildīts,caurumiņu izurbtu un no prieka mirtu,ja no tava puncīša zāģu skaidas birtu.aijā,aijajā,aijā aijajā..bērnu dziesma ''Lācītis'', kura veltīta pieaugušajiem.

13.maijs, 19:15 Atbildēt

Kaspars Blūms- Blūmanis... .pedikiem viss jocīgi. Bet lielākais joks,ka viņiem patīk spalvaini veču dibeni.Kādreiz es māsas mazajam jautāju kuram es biju tēva vietā.. kas tu būsi kad izaugsi? Atbilde bij fenomināla... es negribu but pieaudzis,jo visiem pieaugušajiem ir spalvaini dibeni !!!!!!Redz,pat bērni saprot ,ka spalvainas pakaļas skaistas nemēdz būt.

14.maijs, 8:51 Atbildēt

:D

14.maijs, 18:51 Atbildēt

Tērps ir izcili skaists. Bet praktiski nepamanāms uz skatuves. Kontrastus, spīduļus vajag. Aptīt ar stikla pitonu vai kobras kapuci, bet tādu, kas atstaro. Lai "rising" patiešām iezibas kārtīgi

15.maijs, 16:12 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:25

Jaunākās diskusijas