TV dīvu Kseniju Sobčaku izseko maniaks

tautaruna.lv 20.aprīlis, 14:30
 
Tass/Scanpix/LETA
Krievijas TV dīvu Kseniju Sobčaku kopš neseniem laikiem vajā maniaks. Kā izskatās vīrietis, kurš patiešām ir nedaudz neadekvāts, demonstrēts raidījuma "Tu neticēsi!" Krievijas TV kanālā NTV.

Kāds vīrietis saka, ka viņš ir Ksenijas vīrs Konstantīns Bogomolovs. Šis cilvēks vienā no slavenību ballītēm vēlējās pieskarties Sobčakai. Tomēr viņas īstais vīrs, režisors Konstantīns Bogomolovs, metās aizstāvēt sievu.

“Es vienmēr varu iestāties par savu sievieti. Viņš ir traks. Ja nepieciešams, stāšos viņam pretī, lai aizstāvētu Kseniju," pauda Bogomolovs.

Jāpiebilst, ka vīrietis pat pēc konflikta ar Konstantīnu Bogomolovu turpināja vajāt Kseniju Sobčaku. Iespējams, ka zvaigzne jau tuvākajā laikā vērsīsies policijā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

es daudz ko varu,bet lenkt tik nesmuku sievieti man nav pa spēkam. Tad labāk Magoni vai Mārci.Ja viņa un Anglijas prinči ir skaistuļi, tad es esmu krāsainais televizors

20.aprīlis, 16:35 Atbildēt

Jā! :D

20.aprīlis, 18:03 Atbildēt

Viņa vismaz ir kopta un tīrīga, ko nevar teikt par Magoni.

21.aprīlis, 18:38 Atbildēt

Es šodien esmu ierāvis tāpēc neņemat ļaunā.Tas ir ļoti reti.Kad ieraudziju Sobčakas vīra Konstantīna Bogomolova seju es sapratu ,kas ir '' Prožektor perestroiki''. Visu mūžu tā man bij mīkla.Nu esmu sapratis ari kādi ir interesanti un atraktīvi vīrieši. Tie ir Anglijas prinči un Konstantīns Bogomolovs.Viņos ir koncentrēts viss ko sievietes meklē izskatīgos un gudros vīriešos.Ir tāda multfilma '' Rassļedovaņije vedut kolobki''.Pašā sākumā ir ļoti interesants moments kad žirafei zooparkā ragos iesper zibens,žirafes seja pēc zibenspēriena ir 100% tāda kā Konstantīna Bogomolova seja. Viss.Es beidzu.

20.aprīlis, 19:58 Atbildēt

Vai tad Dievlūdzējam roku nav, ja nevar konfliktu atrisināt pienācīgā veidā ?

21.aprīlis, 8:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:55

Jaunākās diskusijas