VIDEO: Samanta Tīna atklāj sava darba aizkulises

tautaruna.lv 15.aprīlis, 19:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Dziedātāja Samanta Tīna sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar video, pie kura komentārā atklāj, kas notiek viņas darba aizkulisēs.

Šoreiz Samanta atklāj, kādas patiesībā ir sajūtas filmēšanās aizkadrā.

"Kas tik nenotiek aizkadrā, nāk smiekli, spiež kurpes, kleita par lielu, vēders burkšķ no izsalkuma, salst, laika nav, telefons nemitīgi zvana, uznāk skumjas, atceries, ka mājās esi atstājis ieslēgtu gludekli....Bet Tu esi šeit un tagad ar smaidu un kameras priekšā!" - raksta Samanta.

Nobeigumā viņa piebilst, ka ir lietas, kuras šeit un tagad mainīt nevar, tāpēc tās ir jāpieņem un pat jāmēģina izbaudīt.

Jau vēstīts, ka Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesma "The Moon Is Rising" videoklipa filmēšana noritējusi itin ekstremālos apstākļos.

Kā atklājies, klips tapis lielā salā, kur plānajos tērpos tērptajām dejotājām un Samantai bija jāfilmējas -11 grādos. "Es domāju, ka iekš mūriem varētu pat teikt, ka bija vismaz mīnus desmit, vienpadsmit. Meitenes, krio sauna - mēneša abonements iztērēts vienā dienā," raidījumā "Slavenības. Bez filtra" smējās dziedātāja.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Pamatvilcienos tās aizkulises ir zināmas no iepriekšējiem rakstiem, bet detaļas, vismaz, mani neinteresē.

15.aprīlis, 19:45 Atbildēt

Piekrītu. Un tās detaļas lai liek sadaļā "prieka meitas darba aizkulises".

16.aprīlis, 13:26 Atbildēt

Nu ko var darīt , ja dziedātprasme un dziesma vārga, liek klāt "baletu". Īstām dziedātājām(dziedātājem), kuri dzied īstas dziesmas, "balets" nav vajadzīgs. Spilgts piemērs šajā Eirovīzijā , Francijas dziedātāja.

15.aprīlis, 21:14 Atbildēt

Man šitais sieviešu izskata bezdzimuma radījums galīgi neinteresē. Arī pārējie pideri, un nesaprotu, kāpēc Tauta Runā par viņiem sistemātiski mūs informē...

16.aprīlis, 9:11 Atbildēt

Ko tu te realai slimas idiots te komente savus murgus par pederastiem,stulbais kretins,ja tev tas neiterase,un mazak piedirs neta ar saviem pederastiem.

16.aprīlis, 9:17 Atbildēt

Un ej pie daktera debilas idiots stulbais,un tie pederasti ir tikai tava slimaja galva.

16.aprīlis, 9:22 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Šorīt, Marci, esmu nelabā omā un tāpēc atļaušos Tev atbildēt skarbi: - Aizver, imbecil, savu ventilatoru!

16.aprīlis, 9:23 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Es sorit gan pamodos laba ome.un ar prieku apskatijos atkal Tavus slimos murgu komentarus ne par temam.

16.aprīlis, 9:37 Atbildēt
Juris > izidors.m.rkak.ns

Īpaši stulbs ! Bet tas nemaz nebija skarbi , bet bija pat ļoti kulturāli priekš tāda kropla , pretīga izdzimteņa kā pedarasts Marcis . Skarbi bija tas ko pidarMarcis veltīja Jums - es gandrīz apvēmos tos šizofrēniskos murgus lasot .

16.aprīlis, 11:09 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu debilas vecais perdelis,un tu pats esi pretigs izimetenis un pederasts,un pidermaukaJurite,un man nak vemiens no taviem slimajiem murgu komentariem un tas parejais visiem taviem debilajiem neta draugiem,

16.aprīlis, 12:41 Atbildēt
dzintars > marcis

Mārci ,es atklāju kā uzzināt kur Kašeram būs kāzas.Tanī pilsētā kur tiks momentā aptiekās izpirktas visas klizmas,tātad kāzas būs tanī derevņā.

16.aprīlis, 14:46 Atbildēt
Marcis > dzintars.5fc38a066d1d3

Tu neta mauka dzintars esi nokavejis un visi jau zina ka Kaspara un Jana kazas bus Maija Danija...

16.aprīlis, 17:01 Atbildēt

Jauka meitene, kura komerciālos nolūkos tēlo to, kas nav. Tāpat kā Dalī centās izspiest no sevis neesošas psihiskās novirzes ;)

16.aprīlis, 9:59 Atbildēt

ne jau no dziedāšanas viņai lūpas tā izstaipītas

16.aprīlis, 12:35 Atbildēt

Cien. Tauta Runa portāla administrator, kāpēc Jūs atļaujat apsaukāt un apmelot Samantu Tīnu? Vai esat ar neta bandītiem uz vienu roku?

16.aprīlis, 14:41 Atbildēt

Tapec,kad dzintars,Tedis,stulbais un Juris ir tikai debili neta trolli un garigie un moralie kropli.

16.aprīlis, 16:59 Atbildēt

Es taču Tev apsolīju, Marci Dzelme, ka izdzenāšu troļļu mafijas bandu un es vienmēr turu draugiem doto solījumu - un tāpēc arī man ir ļoti labi, uzticami draugi, kuri man naudu aizdod, ja vajag, un neprasa atpakaļ, iekārto mani labos darbos - un es viņiem atlīdzinu ar to pašu, jo draugi cits citu atbalsta, nekad nenodod un neuzmet, un nepiečakarē.

16.aprīlis, 17:57 Atbildēt
īpaši stulbs > v.lodzis.balodis

Tā vis nerunā! Marcis Tevi kādā atslābuma brīdi uzvilks kā zeķi. :)

16.aprīlis, 18:54 Atbildēt
Juris > v.lodzis.balodis

Vālodzi Balodi ! Un Marcis Dzelme Jums ir tas labais un ļoti uzticamais draugs ?!?!? Vai ziniet sakāmvardu "pasaki kas ir Tavi draugi un es pateikši kas esi Tu " ? Nu ko novēlu jums abiem ar Marci Dzelmi tādu pašu ciešu "draudzību" kā Kašeram ar Jāni Miņinu ! Vēlu veiksmi !

17.aprīlis, 12:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:50

Jaunākās diskusijas