Samoilovs iekuļas pamatīgās nepatikšanās

tautaruna.lv 5.decembris 2020, 13:00
 
F64, Romāns Kokšarovs
Pazīstamais pludmales volejbolists savā Instagram profilā dalījies ar nepatīkamu pieredzi. Viņš netika ielaists lidmašīnā, neskatoties uz to, ka "uz rokas" bijis negatīvs Covid-19 tests un dokuments, kas apliecina veselības stāvokli.

Volejbolists Aleksandrs Samoilovs priecājas, ka tajā dienā bijis vēl viens reiss, tomēr neielaišana šajā sagādājusi lielas raizes.

Samoilovs arī norāda, ka viņa kolēģi Jāni Šmēdiņu ielaida paredzētajā reisā.

Iemesls kāpēc iekāpšana atteikta, ir volejbola bumbu komplekts, kas Samoilovam bijis līdzi. Kaut gan vairākos lidojumos ar to nav bijušas problēmas, šajā reisā aviokompānija norādījusi, ka visām bumbām jābūt pilnībā izlaistam gaisam.

Ekrānšāviņš no instagram.com

Volejbolists atklāj, ka 15 gadu laikā šādu aizrādījumu saņem pirmo reizi. Vienmēr lidojis ar volejbola bumbu bagāžā.

Saprotot, ka ar bumbām lidmašīnā netiks, sportists piekrīt atstāt tās lidostā un tālāk doties bez tām. Tomēr arī šis lēmums lidostas darbiniekiem ir nepieņemams, jo lidosta paredz, ka mantas bez īpašnieka nedrīkst tikt atstātas nekur.

Ekrānšāviņš no instagram.com

Jau zināms, ka Samoilovs pārī ar Mārtiņu Pļaviņu kļuva par pirmajiem Latvijas volejbolistiem, kas kvalificējušies Olimpiskajām spēlēm. 2008. gada vasaras olimpiskajās spēlēs tika iegūta dalīta 9. vieta.

Kopš 2012. gada startē kopā ar Jāni Šmēdiņu. 2013. gada jūnijā publicētajā rangā viņi ierindojās 2. vietā, kas tobrīd bija Latvijas pludmales volejbolistu augstākais sasniegums. Tā paša gada augustā viņi izcīnīja sudraba medaļu Eiropas čempionātā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kura valsts gan atļaus savu gaisu aizvest prom.

5.decembris 2020, 15:54 Atbildēt

Var ekplodēt 10km augstumā

5.decembris 2020, 16:05 Atbildēt

Noteikti vajag veikt testus (ir Mītu lauzēji); kādā augstuā volejbola bumba eksplodēs, kādā nē, jo lidojumu augstuma "griesti" dažādiem lidmašīnu modeļiem ir atšķirīgi...

5.decembris 2020, 22:17 Atbildēt

Grozi kā gribi, bumba ir un paliek bumba. To var traktēt dažādi. Vajadzēja deklarēt kā slēgta tipa gumijas izstrādājums. Varbūt izlaistu cauri.

5.decembris 2020, 22:17 Atbildēt
Fra

Stansted. Tad jau brexitbriti sāk izrādīt savu attieksmi pret ES pilsoņiem. Nekas, viņiem priekš grūti laiki, var saprast, uztraukums, apjukums, nespēja koncentrēties un bailes par rītdienu.

5.decembris 2020, 22:22 Atbildēt

mani Stanstedā vienreiz par sapresēta biezpiena paciņu gandrīz uzlika roku dzelžus. No Rīgas izlaida, tur ne

7.decembris 2020, 21:10 Atbildēt

Nu protams ka tā jau butu svaiga gaisa kontrabanda.

6.decembris 2020, 10:32 Atbildēt

vispār jau sporta inventāru lai kas tas būtu (volejbumbas, slēpes u.tml) nodod bagāžā un neienes lidmašīnas salonā

6.decembris 2020, 11:07 Atbildēt

To izdarīja Samoilova un Šmēdiņa konkurenti.

6.decembris 2020, 11:27 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas