Ieva Florence dalās ar savu Covid-19 laika atklājumu

tautaruna.lv 27.novembris 2020, 13:15
 
Ekrānšāviņš no instagram.com
Laikā, kad visiem ieteicams pavadīt pēc iespējas vairāk laika mājās, aktrise Ieva Florence pārsteigusi ar neticamu fotogrāfiju. Viņa atklāj, ka arī mājas apstākļos ar telefonu iespējams nobildēt profesionālas fotosesijas cienīgu kadru.

Aktrise Ieva Florence ir pārsteigta par straujo tehnoloģijas attīstību. "Nekad nebiju domājusi, ka tehnoloģija attīstīsies tik strauji, ka ir iespēja uzņemt kvalitatīvus foto tikai ar telefonu vien!" viņa norāda.

Tomēr ne viens vien aktrises sekotājs norāda, ka visu izsķir modele. Skaistu cilvēku iespējams skaisti nobildēt pat ar vissliktāko tehniku.

Ieva Florence-Vīksne ir latviešu aktrise un modele. 2017. gadā kļuva par Dailes teātra štata aktrisi. Dailes teātra izrādēs piedalās jau kopš 2014. gada. Zināma ar Ilzes lomu seriālā "Šķiršanās formula", Dinas lomu seriālā "Viņas melo labāk", Signes lomu seriālā "Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums" un Lindas lomu filmā "Blēži''.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Roberts ir vēl daudz ko vairāk atklājis. Ir priekš sevis, ir dēļ mums.

27.novembris 2020, 14:30 Atbildēt

Jā, tas liekas plakāts pie Sakaspils, kur reklamēja iespēju par lētu naudu pagaršot un iekosties Florences burgerī!!! Tas ir neaizmirstams atklājums! Tu paņem viņu divos pirkstos, to Florences sulīgo burgeri, saspied pusītes kopā tā, ka izspiežas gaļas gabaliņi, pagaidi, līdz sāk pilēt, tad lēnām, baudas priekšnojautās, nolaizi tās pilītes, un iesūc Florences burgeri mutē, turpinot to izgaršot ar mēli! Nez, kāpēc Hesburger vairs nepiedāvā šo opciju- izēst Florences burgeri????

28.novembris 2020, 12:00 Atbildēt
28.novembris 2020, 12:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:36

Jaunākās diskusijas