Mūrniece stāsta par veselību pēc operācijas

tautaruna.lv 26.oktobris 2020, 14:30
 
facebook.com
Jau vēstījam, ka bijusī politiķe un uzņēmēja Linda Mūrniece Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā piedzīvojusi nopietnu operāciju. Jaunā ierakstā sociālajos tīklos Mūrniece atklāj, kā jūtas patlaban.

Mūrniece raksta, ka laikā, kad gulējusi slimnīcā, saņēmusi daudz rūpju, uzmanības un atbalsta.

Tagad viņa esot vesela.

"Ja man nekļūtu ar katru mirkli labāk un negribētos satikt ģimeni, es teiktu, ka man te - slimnīcā - patīk un es varētu vēl padzīvoties pa gultu (neskatoties uz sāpītēm un špricītēm).

Tik daudz rūpju un uzmanības. Kam patiesi ļaujos, jo zinu, ka vajag un drīz atkal būs jāskrien (piedošanu - jāiet) tālāk...
Un sveicieni no tāliem un tuviem. Tik daudz mīļuma un atbalsta, ko var tikai cerēt saņemt...
Šādos brīžos katrs vārds palīdz veseļoties, dod iedvesmu mosties smaidot. Jā - un gribēt dot pretī to, ko varu - strādāt no sirds un dzīvot no sirds. Mīlēt savējos un sniegt plecu, kad citiem to vajag. Un iedvesmu, kad pašai ir.
Esmu vesela un laimīga. Par to - paldies katram, kurš šajās dienās bijis blakus," raksta Mūrniece.
Tikmēr arī komentāros Facebook Mūrniece saņēma daudz laba vēlējumus. Komentētāji novēlēja Lindai veselību un izturību.
"Labiem cilvēkiem vienmēr blakus ir sargeņģeļi kas sargā tad, kad grūtāk klājas. Veselību, izturību un gaišas domas, Lindiņ! " teikts kādā komentārā.
Mūrniece par operācijas norisi saviem sekotājiem pavēstīja sociālajā vietnē Facebook, publicējot arī attēlus no slimnīcas. "Vakar man bija pasmaga operācija. Un - jā - stiprā es baidījos nepamosties. No paša rīta visiem mīļajiem atzinos mīlestībā un kad veiksmīgi pamodos, izdarīju to atkal," atklāta ir Mūrniece.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nezināju, ka Mūrniece ir tik pļāpīga.

26.oktobris 2020, 14:33 Atbildēt

Bilde gan nemainīga pie katra raksta .

26.oktobris 2020, 19:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:29

Jaunākās diskusijas