Magonei draud ar izrēķināšanos un vēršanos tiesā

tautaruna.lv 17.sep
 
Ekrānšāviņš no Facebook
Domstarpības starp Gulbene pusē dzīvojošajām šovu zvaigznēm – ”Saimnieks meklē sievu” iepazīto dzejnieci un nu arī mūziķi Magoni Šutovieni un ”Lauku sētas” regbisti Ingūnu Stapāni turpinās. Magone izlēmusi Ingūnas pirmo ierašanos ciemos apspēlēt savā dzejā, ko Ingūna uzskata par goda un cieņas aizskaršanu un draud Magonei ”uzsākt karu”, raksta "skaties.lv".

Augusta sākumā Ingūna esot devusies ciemos pie Magones, tiesa, abu versijas par šo tikšanos atšķiras.

Ingūna pastāv uz to, ka Magone, ieraugot Ingūnu savā sētā metusies bēgt pār lauku, savukārt Magone par šādu versiju vien pasmejas - ne Žanis, ne Magone šādu seju savā sētā nav manījuši.

Ar labu humora izjūtu apveltītā dzejniece izlēmusi Ingūnas stāstiņu apspēlēt vienā no savām dzejām, pievienojot tai arī jautru meldiņu.

Tas nonācis Ingūna ausīs, un pamatīgi saniknojis ”Lauku sētas” zvaigzni.

Viņai esot izdevies tikt pie Magones numura un sazvanīt dzejnieci. Ingūna Magonei piedāvājot divus variantus.

”Ja jau es esmu pieminēta dziesmā, man pienākas puse peļņas! Taču, no otras puses - man Magones naudu nevajag! Negribu neko no Magones, tikai pieprasu, lai viņa izņem to dziesmu!

Pretējā gadījumā - būs kariņi!” paziņo Ingūna, piebilstot, ka gatava savu taisnību aizstāvēt ar dūrēm un vērsties tiesā.

Magone apliecina, ka patiešām jau rajonā publiski atskaņota dziesma, kurā Magone apdzied Ingūnu un dzejniece nupat saņēmusi telefona zvanu no ”Lauku sētas” zvaigznes.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ujjj, ar meitiešiem labāk neuzsākt kašķi.

17.septembris Atbildēt

Inguna izskatās pēc tādas, kas vārdus vējā nekaisa. Drīz redzēsim Magoni ratiņkrēslā.

17.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:42

Jaunākās diskusijas