No Alfrēda Rubika izkrāpj vairākus simtus eiro

Viktorija Gabrjuna 17.sep
 
Kaspars Krafts/F64
Bijušais politiķis Alfrēds Rubiks tiesas ceļā cenšas atgūt līdzekļus, kurus samaksājis kādam cilvēkam par nenotikušajiem remontdarbiem, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Alfrēds Rubiks tiesā cenšas atgūt 700 eiro" izdevumā "Privātā Dzīve".
Rubiks ar sievu tiesā cenšas piedzīt 700 eiro no kāda Ritvara Varkaļa. Vīrietis vēl 2018.gadā, braucot garām Rubika vasarnīcai piedāvāja nomazgāt mājas sienas. Rubiks piekrita, samaksāja, bet tad vīrietis esot pazudis.

Rubiks viņu brīdinājis par tiesu, bet vīrietis, nomainot divus telefona numurus, pavisam pazudis.

Rubiks sapratis, ka nonācis krāpnieka nagos, arī oficiāls līgums neesot ticis noslēgts (to krāpnieks solīja vēlāk), taču telefonā esot sarakste, kurā viltvārdis neatsakās no tā, ka ir Alfrēdam parādā.

Gints Ivuškāns/ F64

Rubiks uzsver, ka gatavs tiesāties, neskatoties ne uz ko. Pat ne uz to, ka naudas atgūšanas process var ievilkties, jo, piemēram, pagājušajā nedēļā tiesas sēde nenotika tādēl, ka neieradās atbildētājs.

Viņš arī uzskata, ka nav vienīgais krāpnieka upuris.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Īstenībā viņu nemaz nesauc par Ritvaru Varkali. Pasē viņam rakstīts Edgars Rinkuļičs.

17.septembris Atbildēt

Alfrēd, cik Tev ir gadu! Nu nedrīkst maksāt pirms darba izdarīšanas, īpaši svešam cilvēkam! Var iedot naudu materiāliem darbu uzsākšanai, nelielu avansu, ja strādā labi, bet ne vairāk.

17.septembris Atbildēt

700 eur atdot nepazīstamam cilvēkam ir, noalgot firmu, kas to darbu izdarītu ar visiem līgumiem naudas nav. Tiesāties valsts, kuru neatzīst tiesās, nav zem viņa goda?

18.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:21

Jaunākās diskusijas