Marku Rivu nodēvē par "potenciālo Covid-19 pārnēsātāju"

tautaruna.lv 4.aug
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Dziedātājs, modelis un dīdžejs Markus Riva devies ilgi gaidītajā ceļojumā uz Grieķiju, par ko ticis kritizēts, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Saņem pārmetumus par ceļošanu uz Grieķiju" izdevumā "Kas Jauns".

Lai gan Rivas ceļojums uz Krētu ilga vien piecas dienas, Markus saka, ka ļoti iemīlējis Grieķiju.

Viņš gan atzīst, ka pēc ceļojuma saņēmis arī kritiskas piezīmes, proti, sociālajos tīklos pie Rivas ievietotajiem attēliem no ceļojuma cilvēki nevairījās atstāt negatīvus komentārus.

"(..) cilvēki nevairījās komentēt, ka tādu kā es dēļ šis vīruss arī nekad neizzudīs, jo esmu Covid-19 potenciālais pārnēsātājs," pauda Riva.

Viņš piebilda, ka uz šiem komentāriem nereaģēja un neņēma vērā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Tautarunā nu gan māk labi uzrakstīt tekstu par labu viņam. Viņa ceļojums bija vien 5 dienas. Saķert vīrusu jau nevar 5 dienu laikā pat ja sūcies ar kuru katru kuram ir vīruss, vai ne? Viss labi kamēr Tavs atvaļinājums nav 6 dienas, jo tad gan viss ir pakaļā arī burtiski

4.augusts Atbildēt

Reali divanpirdeju komentari.laika kadam baigi skauz,ka nevar kartigi atpusties siltajas zemes,Zajebal tas Kas Jauns debilas Smidres kantoris

4.augusts Atbildēt

triperkaste un virusu izplatitajs

4.augusts Atbildēt

Toč, bļē!

4.augusts Atbildēt

Tur jau nu nav ko apvainoties,ja viņš nesēdēja pašizolācijā,kad atgriezās no Grieķijas,bet staigāja apkārt,protams,neviens nevar būt drošs,ka viņš nav Covid pārnēsātājs.Un,lai pašam sirdsapziņa būtu mierīga,ir taču iespēja pārbaudīties,un visu atspēkot.Kur problēma?

4.augusts Atbildēt

Riva ir pārnēsātājs, bet Tīna Samanta nē? Viņa taču, pat nenovilkusi garo kleitu, uz turieni aizlikās.

4.augusts Atbildēt

Tur ne covid, bet pēc hiv drīzāk izskatās

5.augusts Atbildēt

Es nesaprotu, vai tad viņam un pārējiem, kas atgriežas no "sarkanā saraksta" valstīm, nav jābūt pašizolācijā?

5.augusts Atbildēt

Lieciet mieru normālam un veselam cilvēkam! Apbrīnoju žurnālistu zemo intelekta līmeni vispār veidojot šādus seklus un cilvēku personību aizskarošus rakstus! Vai nu šos rakstus varu nodēvēt tikai un vienīgi kā naidu,aprobežotības un stulbuma veicinošus ! Sāciet atkārtot cilvēka anatomiju un fizioloģiju vismaz elementārā līmenī! Tad nenāksies pašiem sevi nolikt pazemojošā zināšanu statusā!Bet nu jā ,ja uztaisam bezpersoniskus profilus ,tad jau var gāzt samazgas uz nebēdu!

5.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas