FOTO: Sandis Kiops sarīko lielu ballīti

tautaruna.lv 4.aug
 
facebook.com
1. augusta vakarā viena no vētrainākajām ballītēm notika ”Grīvas krogā”, kur populārais mūziķis Sandis Kiops prezentēja savu jauno video, raksta "skaties.lv".

”Ballīte bija par godu manam jaunajam videoklipam dziesmai ”НАША ВЕЧНАЯ ЛЮБОВЬ”. Videoklips dziesmai ir filmēts Londonā 2017. gada jūlijā. Tā ir Raimonda Paula ”Mēmās dziesmas” krievu versija ar manu tekstu,” atklāj Kiops.

Klipa prezentācijai sekoja vētrainas svinības ar Kiopa labākajām dziesmām un, protams, ”Pīlādžogas” spērienu.

”Uz ballīti bija ieradušies ļoti daudz cilvēku. Pie galdiņiem pat visiem nebija vietas, lielai daļai publikas nācās stāvēt kājām. Uz pasākumu bija atbraukuši pat mani fani no Aknīstes. Ballīti apmeklēja arī mans skandalozais draugs Ivo ar savu draudzeni.

Liekas, ka tagad tiešām cilvēki vairāk ir izslāpuši pēc publiskām ballītēm, nekā agrāk. Tas laiks, kad mēs visi dzīvojām bez pasākumiem, mums ir iemācījis vairāk novērtēt kopā būšanu ar draugiem,” spriež mākslinieks.

Avots

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kaut kā dumji, ka pat Aknīstē zina tādu Kiopu, bet es, jēkabpilietis, par tādu pirmo muzikantu reizi dzirdu. Ja veselam baram sarīkojis ballīti, tad jau laikam slikti nedzīvo. Vai Kivičs arī bija?

4.augusts Atbildēt

Andris Kivics nav tik stulbs,lai ar kau kadu tirlinu Kiopu kopa tuseties

4.augusts Atbildēt

Paprasi Artusam, viņš Tev izstāstīs.

4.augusts Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tieši Kiops nav tik stulbs, lai ar tirliņu Kiviču kopā tusētu. Atnāktu visu alkoholu izlaktu.

5.augusts Atbildēt

Pāķu šovs. Apsmējos.

4.augusts Atbildēt

Diez, Kiops joprojām uzskata, ka bērniem pietiek ar morālu atbalstu un finansiāli tie nav jāatbalsta? Padomās par viņiem un pietiks, bet ko mugurā vilks, tas pofig. Tāds pats vējagrābslis vien ir.

4.augusts Atbildēt

Kas nu tā par vētrainu balli pie pustukšiem galdiem, meičas gan ir.

5.augusts Atbildēt

Jā, točno, uz galdiem nekā nav. Viens aliņš uz trijiem! :DDD

5.augusts Atbildēt

Kiopam labāk nesmaidīt, ietiks skābāko smaidu topā arī nākamgad.

5.augusts Atbildēt

Ar tādu akcentu un štrunta dikciju Kiopam nav vēlams dziedāt krievu valodā un principā izkropļot pie latviešu zelta klasikas piederošo dziesmu.Ja gribēja pateikties savai cukurmammai,tad varēja uzkomponēt savu dziesmu.Lēti un banāli.

5.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas