"Ir grūti vienam būt kaut kur tālumā no visiem. Ir grūti visu izturēt vienam. Esmu pametis Latviju pirmo reizi dzīvē, pirmo reizi esmu pavisam viens. Un pirmo reizi pa īstam sajutos vientuļš,” sarunā ar Skaties.lv asarām acīs atzīst Aivars.
Viņš arī neslēpj, ka ļoti ilgojas pēc mājām.
Jau vēstīts, ka Aivars bija viens no kolorītākajiem "Saimnieks meklē sievu" dalībniekiem, kuram arī pēc filmēšanas netrūka raibu piedzīvojumu. Viena no viņa bijušajām draudzenēm iekūlusies pat skandālā. Vairāk par to lasi šeit.
Komentē 5
Vācija ir mūsu Vaterlande, jo pirms 100 gadiem dzīvoja vairāki tūkstoši vācieši. Tā kā tā ir mums vistuvākā Dvēselei. Lai sokas darbi. Rakstu tā, tāpēc ka pati esmu bijusi 3 gadus tur strādāt tieši viesu apkalpošanā, un vācieši ir viesmīlīgāki, kolēģi draudzīgāki par daudziem mūsējiem. Man ļoti patika, bet atgriezos atpakaļ, jo vajadzēja vēl šeit strādāt un šeit ir mājas.
Ja nepaveicās ar saimniecēm , tad vajadzēja nogrābt pašu Sipenieci un miers.
Varbūt vajadzētu iet pie kādas riebējas. Varbūt viņam vientulības lāsts uzlikts.
nemet plinti krūmos vis būs labi bet šeit tiešām kam ēr valda komun isti kopā ar bandītiem būs ilgā dirsā
Nevis koministi valda,bet latvieši jau 30 gadus...