Pircējs uzskata, ka pamatīgi piekrāpts Latvijas picērijā

tautaruna.lv 23.maijs 2020, 14:43
 
Rūta Kalmuka/F64
Rīdzinieks Vigo internetā uzdūries picērijas “Moto pica” sortimentam – picas izskatījušās gardas un cenas draudzīgas, tāpēc nolēmis tās pasūtīt. Bijis pārsteigts, ka picu izmēri mājaslapā norādīti nevis centimetros, bet collās un pasūtītā pica neatbilda cerībām, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Saņemot picu bijis pārsteigts, ka tās iepakojums ir ļoti mazs. Atvēris kasti un secinājis, ka pica ir pavisam maza. Piezvanījis atkārtoti picērijai, izsakot bažas par tās diametru. Saņēmis atbildi, ka norādītais izmērs jāsaprot kā centimetri, lai gan norādīts collu apzīmējums.

“Moto Picas” pārstāvis Gundars Mengišs norāda, ka izmēri jāsaprot kā centimetri.

"Saistībā ar to, ka mēs izstrādājām mājaslapu, uz kuras ir amerikāņu sistēma, nav tik vienkārši visu nomainīt. Tāpēc sanāk, ka tur norādītas collas, bet tās jāsaprot kā centimetri," skaidro Mengišs.

“Moto pica” strādājot pie jaunas mājaslapas izveides. Jaunajā variantā pie picām būs norādīti izmēri centimetros. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs norāda, ka šī informācija ir jāizlabo, jo šobrīd pircēji tiek maldināti.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tā nav kļūda - drīzāk jau šo tirgotāju viltība - arī samaksu par šādu viltus picu vajadzētu nosūtīt centos, ar piebildi - ka tie jāsaprot kā Eiro.

23.maijs 2020, 16:58 Atbildēt

asprātīgi, jā! :)

23.maijs 2020, 18:19 Atbildēt

Šitas ir labs!!! :)

24.maijs 2020, 2:51 Atbildēt

Labi vēl, ka nenorādīja olektīs vai elkoņos.

23.maijs 2020, 18:18 Atbildēt

kāda starpība, kas norādīts mājas lapā, interesē taču reālā pica, ko nopirks un ēdīs. vai tad cepēju formas arī ir collās. Uz ko cer šādi tirgoņi, izklausās smieklīgi. Cik naudas zņemums ieekonomē uz 100 g viegāku picu un tagad labu reklāmu?!

23.maijs 2020, 23:46 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:50

Jaunākās diskusijas