Sapampušas pēdas un izsitumi - jauni Covid-19 simptomi?

tautaruna.lv 23.mai
 
Pixabay
Madrides iedzīvotājs spānis Alehandro Diazs bija pārsteigts, kad pēc pēdu uzpampšanas viņam atklājās pozitīvs jaunā koronavīrusa Covid-19 tests, vēsta "Mirror".

24 gadus vecais vīrietis domāja, ka uzpampušās pēdas un izsitumi radušies dēļ sportiskām aktivitātēm karantīnas laikā. Pēc tam, kad Covid-19 tests izrādījās pozitīvs, Diazs uzskata, ka uzpampums un izsitumi pēdu rajonā ir koronavīrusa simptomi.

"Viss sākās 5. aprīlī, kad uz pēdām parādījās nelielas, asas pūtītes." Pēc trīs dienām Diazs devās uz aptieku, lai noskaidrotu pampuma iemeslu, taču farmaceits licis nekavējoties doties uz slimnīcu.

Jaunajam vīrietim, kuram bija arī pastiprināts nogurums un galvassāpes, atklāja Covid-19.

"Atveseļošanās bija lēna un es ilgu laiku nemanīju uzlabojumus, taču ārsti mani nomierināja un teica, ka tas ir normāli un slimības progress notiek," atklāja Madrides iedzīvotājs, kurš veseļojās izolācijā mājās. Vīrietis neslēpj, ka viņam bija grūtības pārvietoties, jo pēdas sāpēja.

Negatīva koronavīrusa tests tika uzrādīts 13. maijā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Žēl Diaza...

24.maijs Atbildēt

reālas izdomātas geisa un niņa bandas kārtējie izdomājumi, varbūt no 5G sākas tādas lietas, par toesat padomājuši?????????

24.maijs Atbildēt

Pēc tam nokaltušās ausis un vēl visādi brīnumi. Protams covid 19!!!!!! Idiotisma!!! Cik var par to huiņu runāt un rakstīt???

29.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas