Kivičs meitai māca, kā spēlēt prāta spēles

tautaruna.lv 23.mai
 
Ekrānšāviņš no instagram
Dziedātājs un bijušais basketbolists Andris Kivičs sociālajos tīklos publicējis foto, kurā redzams, kā pavada laiku kopā ar savu vecāko meitu.
Kā redzams publicētajā kadrā, tad viņš meitai mācījis spēlēt dambreti. "Tur neej, meitiņ, tur nokaus! Dambretē kā dzīvē- baigi jādomā, kur tu ej, un vai tur nav lamatas," pie publicētā foto raksta A.Kivičs.
View this post on Instagram

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Jau vēstīts, ka otrdienas vakarā mūziķis aptuveni 200 klaustītājiem virtuālajā vidēs dziedātājs prezentēja savu pašiozlācijas dziesmu albumu, kuru iespējams arī iegūt savā īpašumā bez maksas. "7 jocīgas dziesmas par šo jocīgo 2020.gada pavasari.Šis ir 11.albums ar manu mūziku.Paldies visiem, kas vibrē līdzīgi!" saka A.Kivičs.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Bet kur un kādā veidā var dabūt šo BEZMAKSAS dziesmu albūmu ? Tas te nav uzrakstīts . Varbūt Marcis Dzelme zina ?

23.maijs Atbildēt

Andra Kivica Facebook profila

23.maijs Atbildēt

Paldies Marci Dzelme par konkrētu un negaidīti ātru atbildi . Es jau biju sagatavojies ka mani sūtīs sadzerties caurejas zāles , kārtīgi nodirsties un braukt tam dziesmu albūmam pakaļa uz Tvaika ielu bez interneta pieslēguma . Izrādās ka mākiet arī atbildēt ka normāls cilvēks bez rupjas lamāšanās un jēlībām . MALACIS ! Tā turpināt !

24.maijs Atbildēt

Tas tiešām ir rets gadījums, kad Mārcītis iztiek bez rupjībībām un jēlībām... Te ir tikai divi varianti - vai nu cilvēciņam nežēlīgi misējās, jeb māsiņa tikko bija kaut ko iepotējusi...

24.maijs Atbildēt

Un kā ar 2 metriem? Viņi taču nedzīvo kopā vienā majsaimniecībā.....

24.maijs Atbildēt

Tik daudz jau viņam prāta laikam vēl ir, lai nemācītu meitai erotiskās spēles. :)

24.maijs Atbildēt

Kivičs un prāts, tie ir nesavienojami lielumi.... tās ir dažādas dimensijas.... galvenais, ja Lienes ielas darbiniece noķēra momentfoto un uzreiz aizsūtīja uz nra redakciju....

24.maijs Atbildēt

Bingo !

24.maijs Atbildēt

Pujene Sārtā - patiesība ir 3. variantā . Marcis Dzelme nobijās no manis agrāk apsolītās kastrācijas bez narkozes , ja turpinās būt rupjš pret dāmām un rakstīt jēlības . Lūk kur tā patiesība !

24.maijs Atbildēt

Marcis Dzelme ir tas pats Kivičs. Tāpēc jau nobijās.

24.maijs Atbildēt

Ko viņš vispār var bērnam iemācīt?

24.maijs Atbildēt

ATKAL ŠĪ POSTA SĒKLA KIVIČS. ZAKAĻEBAL !!!!!!!!!!!!

24.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:40

Jaunākās diskusijas