Latviešu aktrise apstiprina, ka šķīrusies no vīra

tautaruna.lv 25.feb
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Latviešu aktrise Anta Aizupe sarunu šovā "Pāļa bazars" apstiprinājusi, ka šobrīd ir viena.
Anta neslēpj, ka šķīrusies no meitiņu tēta advokāta Mārtiņa Knipša. Viņa arī norāda, ka tikt pāri attiecību izjukšanai palīdzējis darbs. Tāpat Anta stāsta, ka lai veiksmīgi plānotu laiku, ko pavadīt darb, mēģinājumos un kopā ar dvīņu meitām, viņa visu rūpīgi pieraksta plānotājā.

Jau vēstīts, ka sarunā Anta arī atbildēja uz jautājumiem par latviešu aktieru algām.

Atbildot uz jautājumu, vai Latvijā ar aktieru algām un honorāriem pietiek dzīvošanai augstā kvalitātē, Anta ir tieša un norāda, ka nē. Bet, viņasprāt, situācija uzlabojas. "Aktieri sevi novērtē, daudzi iet ārštatospieprasa augstākus honorārus," norāda aktrise.

Viņa arī neslēpj, ka runājot par jomām, kur var nopelnīt vislielāko atalgojumu, Anta norāda, ka vissliktāk maksā teātrī, seriālos summas ir "ok", reklāmās Anta iesaka prasīt vairāk naudas un tad skatīties, kas notiks, bet par filmām esot tā, ka viņa nezina, cik maksā filmās, kurām ir labs budžets. Viņai pašai patīkot kino un teātris.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Aizupe un Knipsis - jānotiek brīnumam, lai ar šādiem uzvārdiem varētu ilgi nodzīvot laulībā ........... vismaz vienam no uzvārdiem vajadzētu beigties ar ....in, ....ič, .....

26.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:12

Jaunākās diskusijas