Par alimentu nemaksāšanu Lienei Kivičai draud atņemt dzīvokli

Viktorija Gabrjuna 25.feb
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sievu Lieni piemeklējušas likstas - par alimentu nemaksāšanu izsolē izlikts viņas dzīvoklis Pārdaugavā, vēstīts Vitas Zvaigznītes materiālā "Par alimentu nemaksāšanu izsola dzīvokli" izdevumā "Kas Jauns".
Pagājušājā piektdienā publiski tapa zināms, ka Liene Kiviča nemaksā alimentus savām trim meitām, kas ir 16, 12 un astoņus gadus vecas, kā dēļ nu izsolē tiek pārdots viņas dzīvoklis Pārdaugavā.

Tiek ziņots, ka Rīgas apgabaltiesas zvērināts tiesu izpildītājs Jānis Tunnis "pirmajā elektroniskajā izsolē pārdod Lienei Kivičai piederošu nekustamo īpašumu" un piedzinējs ir Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija.

Nekustamā īpašuma apraksts vēsta, ka dzīvokļa platība ir 59,98 kvadrātmetri un tā novērtējums un izsoles sākumcena ir 37 600 eiro ar soli 500 eiro.

Izsole noslēgsies 23.martā.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Cik saprotu, tad Kivičai ir krimināls gadījums. Valsts soda pēc likuma, bet kāpēc ļauj viņu pastāvīgi popularizēt? Kāpēc taisa vēl vienu bērnu, ja tik daudzus atstājusi pat bez alimentiem?

25.februāris Atbildēt

VALSTS DRUKĀ NAUDU , VALSTS MAKSĀ PAR IZGLĪTOŠANU -- VALSTS DEMOGRAFIJAS JAUTĀJUMU APSPRIEŠANA VALODOŠO MUTĒS PĒC DERĪGU LOPU PAVAIRIOŠANAS PROJEKTA IZKLAUSĀS ....

VALSTS SEV PASŪTA NODOKĻU MAKLSĀTĀJUS UN INFRASTRUKTŪRAS UZTURĒTĀJKUS -- LAI TAD ARĪ DRUKĀ NAUDU UN PA ĪSTO ADRESI MAKSĀ

valstij vnk vajag drukāt naudu un dot kādam --pensionāriem ,budzetniekiem nksas ar figņu nodarbojas -- bērneļiem -- zaldātiem --- valstij vasjag l;aist apritē naiudu lai tie kā patērētāji spētu nopirkt tautas darba jaunradīto vēŗtību --- valstij nav izejas kā vien maksāt

==========================================================

SMIRDOŠAI VALSTIJ TO kā ēst VAJAG = valstij bē4rnkopība ir izdevīga = MARKSIOSTU MANTRA VISPĀR IR KA ''BĒRNI PIEDER VALSTIJ"" == lai valsts tad arī uztur tos kas tai pieder -- nevajag debili liekulot ...

==================================================================== NU UN TAD ???-- LAI LIEK CIETUMĀ -- OĢIN HUJ -- SUMMA NEMAINĪSIES -- SMIRDĪGĀ VAL;STS DRUKĀS NAUDU UN MAKSĀSA PAR ALIMENTU NEMAKSĀTĀJU TURĒŠANU PILNĀ VALSTS APMAKSĀTĀ PANSIJĀ --- kāda starpība kā naudu pelna -- utainā darbā vaqi sēžopt kamerā --- valsts apm tikpat nauidas nodrukāt spiesta un katram viņa denāruju tā vai citādi iedot naudā vai natūrā aqtprečot papriekšu no kāda iepērkot (( cietumnieklam ))

IDIŅI JŪS --TĀDS IR JŪSU LIKTENIS --maksājiet ragā --- jo jums ir kauns ka kautkādi bērni badā var nomirt --- jūs par saviem irracionālaqjiem kompleksiem unj jūsu kroplās sitdsapziņas mokām maksājiet --

26.februāris Atbildēt

Ābols no zirga tālu nekrīt !.....

25.februāris Atbildēt

Lasot šādu info negribot atceros par kādu krievijas likumu... proti... tie ir ierobežojumi parādu piedziņās gadījumos, kur bez visiem dzīvei primāri nepieciešamajiem sīkumiem ( drēbes, mēbelse, sadzīves tehnika... ) neaizskaramo lietu sarakstā ir arī PĒDĒJĀ/VIENĪGĀ DŽĪVESVIETA. Un tad... tikai tad... es apskaužu krieviju... jo pilnīgi piekrītu krievijas kontitucionalās tiesas lēmumam, kurš nolēma, ka tas ir garantēts konstitūcijā, un nav atņemams nekad un nekādos gadījumos. UZSKATU, KA ARĪ MUMS IR JĀBŪT TĀDAM PUNKTAM NORMATĪVAJOS AKTOS. Jo pārāk bieži lasu par gadījumiem visā Latvijā, kur ZTI izliek gan dzīvokļus, gan mājas izsolēs un pēc tam atbrauc jaunie īpašnieki un vecos vienkārši ar policiju izmet uz ielas... piemēram, mājas vispār atbrauc traktors un nojauc !!! Un nereti cilvēkiem patiešām pat nav kur iet!!! Un kā lai pēc kaut kā tāda nepaņem lomiku un nesākt meklēt kadu 3,14 rokā !!!???

25.februāris Atbildēt

Iet nav kur pus Latvijai jo irē dzīvokļus, kam nav kur iet lai īrē .

25.februāris Atbildēt

Tikai Latvijā ir vīrieši, kas no sievas prasa alimentus, kauns, negods un murgs, kad komentē jebko. Ne jūs zināt, kādas ir šīs attiecības neko. Kauns un vēl un vēl un vēlreiz KAUNS sievietei, bijušai sievai un savu bērnu mātei ko prasīt! Tas jau nav bērnu dēļ, tā ir vīrieša greizsirdība, skaudība utt utt. Ja jau tik traki iet, gan jau ir iespējas ar mammu dzīvot meitenēm, bet to jau droši, ka nedarīs, taču savs egoisms jābaro!!!!

25.februāris Atbildēt

A no vīra nau kauns pieprasīt alimentus? Likumiem ir jābūt vienlīdziģiem pret visiem, nevis es esmu sieviete un uz mani likumi nestrādā un kauns ka tādus esat izdomājuši. Kad ņemt tad sievietes pirmās a kad vienlīdziba tads "kauns kauns" jāskandina.

25.februāris Atbildēt

Ko murgo? Kā nezina attiecības, ja katru dienu medijos par to ziņo? Vai vēl kāds neta lietotājs nezina to? Beidz murgot slimā!

26.februāris Atbildēt

Nu taa kaa kivici uzdziivo tad bernus pattuvumaa nedriikst laist.pareizi ari dara bijusais viirs kad pieprasa alimentus.taa nav gresirdiiba tas ir normali,lienite tikai uzdziivos un par berniem nekadas dalas.

26.februāris Atbildēt

Kristīne, Jūs arī uzskatītu, ka Jums nav jāuztur savi bērni, ja viņi ar Jums kopā nedzīvotu. KAUNS, ka mums ir tik bezatbildīgas sievietes. Abi vecaki ir vienlīdz atbildīgi par bērnu uzturēšanu, neatkarīgi, ar to tie dzīvo.

26.februāris Atbildēt

Zinu divus džekus ,kas ir savākuši bērnus no mātēm anglījā un pieprasījuši alimentus,jo tām mātītēm patīk patusēt ar mērkaķiem!

26.februāris Atbildēt

Un kapēc, lai neprasa?! Ja māte dzeguze, pati vainīga! Ja būtu otrādi tad būtu godīgi?!

29.februāris Atbildēt

Pilnīgi pretīgi lasīt.Dīva ar Dīvu-tā katru dienu viņus pozicionē prese un dažādi kaktu saiti.Latvijas etalons!Lasīsim un priecāsimiesLatvijas 'ELITE "kultūrā,tādi pat āksti politikā,tādi pat uz ielas.Tādas mamzeles ministrijās un pārvaldē.Tādi Kiviči slimnīcās,ierēdņu kabinetos-visapkārt.Paši jau viņus veidojam ,audzinām un piebarojam!TIEŠĀM KROPLA VALSTS UN SABIEDRĪBA.

25.februāris Atbildēt

LV spēkā esošās ģimenes tiesības nav Latvijas valsts un vienlaicīgi neatbilst cilvēku bērnu tiesībām.

Ģimene nav valsts struktūra. Ģimenes atvase, nav valstij piederoša.

25.februāris Atbildēt

Visi aktieri un dziedātāji ir tādi paši.Daži tikuši pie tituliem un valsts pabalstiem. Varbūt izņemot Raimondu Paulu.

26.februāris Atbildēt

Žurka Jānis Tunnis!Kāds zin cik Jānim Tunnim privātīpašumi?

26.februāris Atbildēt

CIK VAR,KURU TAS INTERESE????KATRU DIENU...PARAK DAUDZ UZMANIBAS

26.februāris Atbildēt

Kamēr komentēsiet, tikmēr, tā saucamā, "kiviča intīmā dzīve" būs dzeltenajā internetā :)))

2.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:45

Jaunākās diskusijas