Vai Artuss Kaimiņš pec ugunsgrēka cīnīsies par kompensāciju?

Viktorija Gabrjuna 28.jan
 
Oksana Džadana/F64
Gandrīz divi mēneši pagājuši, kopš Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš cieta ugunsgrēkā savā dzīvoklī, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Vai deputāts pēc ugunsgrēka cīnīsies par kompensāciju" izdevumā "Kas Jauns".

Kā tagad skaidro Kaimiņš, kas slimnīcā tika nogādāts ar smagiem roku apdegumiem, viss ļoti labi dzīst. Vēl pāris mēnešus viņam būšot jālieto kompresijas cimds, kas pārņem roku no elkoņa līdz plaukstai.

"Tas palīdz, lai neveidotos rētas. Līdz kāzām sadzīs!" piebilda Artuss.

Kaimiņš iepriekš stāstīja, ka ugunsgrēks izcēlies īssavienojuma dēļ un pie vainas varētu būt IKEA lampiņas.

Uz žurnālista jautājumu, vai Artuss cīnīsies par komepnsāciju, ziņot, ka IKEA izmaksās 46 miljonu dolāru kompensāciju kāda 2 gadus veca bērna vecākiem, kurš gāja bojā, kad viņam uzkrita uzņēmuma ražotā kumode, Kaimiņš strikti pasaka, ka ugunsgrēka cēloņa jautājumā nebūs nekādu komentāru.

Jau ziņots, ka Pirmajā adventē, 1. decembrī, izcēlās ugunsgrēkas deputāta dzīvoklī Rīgā, Antonijas ielā. Kaimiņš guva desmit procentu ķermeņa otrās pakāpes apdegumus un vairākas dienas pavadīja slimnīcā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Nevajadzēja Artusam pieminēt IKEA. Tagad, ja Artuss neiesūdzēs IKEA, IKEA var iesūdzēt Artusu par nefiltrētu bazaru. Ari Dormeo var paspēt pieskriet un iespert...

28.janvāris Atbildēt

Mazāk jādzer , Trīcvaidziņ !

28.janvāris Atbildēt

Nekādās augstās domās par Artusu nebiju,bet tagat redzu,ka tās jau bija pārāk augstas.

29.janvāris Atbildēt

Pļēgurs pats pālī tur visu aizsvilināja, bet neies tak publiski atzīt. IKEA noteikti vajadzētu iesūdzēt šito fruktu par neslavas celšanu.

29.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:05

Jaunākās diskusijas