"Lauku sētas" dalībniekus vedīs izklaidēties pie sievietēm uz Saldu

tautaruna.lv 28.jan
 
Ekrānšāviņš no video
Šova "Lauku sēta" producente Indra Miziša, komentējot jauno sezonu, kurā piedalīsies tikai vīriešu kārtas pārstāvji, atklāj, ka bez mīlas intrigām nepaliks. Puiši tiks vesti uz balli pie vietējām zeltenēm, vēsta "skaties.lv".

Kā skaidro Miziša, ideja veidot vīriešu sezonu radusies, redzot kompāniju, kas šogad ieradusies uz atlasēm.

”Šogad ”Lauku sētas” atlasē dominēja tieši puiši, meiteņu bija mazāk. Toties puiši bija cits par citu labāki - katrs ar savu stāstu un personību. Sapratām, ka jāveido puišu sezona, lai visiem šiem izcilajiem pretendentiem būtu iespēja piedalīties,” skaidro Miziša.

Satraukumam, ka bez dāmām nebūs nekāda ”asumiņa” un trūks mīlas intrigu, nav absolūti nekāda pamata. Gluži otrādi - šī sezona dažādu kaislību ziņā ”sitīs pušu” visu iepriekš redzēto.

”Jau drīz pēc ierašanās puiši dosies uz vietējo balli ”nolaist tvaiku”. Kā viens no dalībniekiem izteicās pēc balles, miestiņā, kurā filmēts šovs, pēc deviņiem mēnešiem, iespējams, būs gaidāms iedzīvotāju pieaugums.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Pēc virsraksta rodas jautājums, vai sievietes Saldū ir kādas izbadējušās pēc vīriešiem vai prostitūtas. izklausās ka buļļus vedīs pie govīm.

28.janvāris Atbildēt

Tāda sajūta,lasot virsrakstu, ka Saldū ir atvēries legāls publiskais nams. Ar nosaukumu "Balle" (lai neviens nespētu iedomāties)

29.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:16

Jaunākās diskusijas