Lūdz palīdzību latviešu dzejniekam

tautaruna.lv 28.jan
 
F64
Pie organizācijas "Palīdzēsim viens otram" vērsās kāds vīrietis Reinis Runcis, kuram nepieciešama palīdzība.

Reinis līdz nelaimes gadījumam strādāja ar kamīniem un dūmvadiem, piepildīja citu sirdis ar siltumu, bija ieplānotas arī precības.


Reinis dzimis 1974.gadā, Rīgā. Viņš pats par sevi smejas, ka interesē “dīvainas lietas” - astronomija, literatūra. Reinis pats arī raksta stāstus. Izdotas trīs dzejas grāmatas un dažādas publikācijas.


Pirms 16 gadiem kādā agrā rītā Reiņa dzīve izmainījās. Braucot ar mašīnu, pa ledainu eļu un. nespējot to novaldīt, tā avarēja. Reinis lauza kaklu. Tālāk sākās “elle” par kuru Reinis ne labprāt runā, vien nosaka, ka ar valsts (ne)atbalstu un attieksmi ir ļoti rūgta pieredze.

Pagāja daudzi gadi, līdz dzīvi pielāgoja esošajai situācijai. Reinis sarunā min, ka vēlas staigāt un nevienam neko nelūgt, bet rati ļautu vismaz esot ārā pašam kustināt kājas un muguru.

"Svarīgākais - tie ļautu mammai no manis arī atpūsties. Tagadējie rati ir 10 gadus veci un pagājušogad salūza trīs reizes, katrs remonts - vismaz mēnesis istabā," pauž Reinis.


Lai Reinis spētu būt kaut cik patstāvīgs, viņam ir nepieciešami specializēti rati (MEYRA IChair mc2), kuri izmaksā ap 5000 euro. Diemžēl šādu līdzekļu Reinim nav, tāpēc vēršamies pie līdzcilvēkiem.


Vairāk informācijas par iespējām ziedot.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:53

Jaunākās diskusijas